Europos šaudymo iš lanko čempionatas

Gegužės 23 – 29 dienomis Didžiojoje Britanijoje vyks Europos šaudymo iš lanko čempionatas ir kartu vienas iš svarbiausių atrankos etapų į 2016 – ųjų metų Olimpines žaidynes. Šįkart Lietuvą varžybose atstovauja dvi pilnos (vyrų ir moterų) komandos šaudančios olimpiniais lankais.

Moterys:
Dangerūta Nosalienė
Juliana Semionova
Gerda Pociūnaitė

Vyrai:
Adam Kovalevskij
Modestas Šliauteris
Lenardas Bernotas
Antradienį vyks kvalifikacinės varžybos, kurių rezultatus gyvai galėsite stebėti čia

Pasaulio Taurės 3 etapas

2016 metais Birželio 12-19 dienomis Antalijoje, Turkijoje vyks 3-iasis Pasaulio Taurės etapas ir paskutinis Rio 2016 kvalifikacinis turnyras.

Prašome sportininkų norinčių dalyvauti šiose varžybose iki Gegužės 20d. siųsti prašymą federacijai ( info@archery.lt)

 

Invitation

Paskutinių kontrolinių-atrankinių varžybų rezultatai

2016-04-23d. atrankinių varžybų rezultatai

Vyrai:
Adamas Kovalevskij 310+317=627
Vladas Šigauskas 302+319=621
Kostas Šliauteris 313+304=617
Modestas Šliauteris 311+300=611
Antanas Barkauskas 301+304=605
Lenardas Bernotas 294+297=591
Dovydas Bagdanavičius 298+282=580
Ramūnas Kašėta 291+273=564
Linas Šironas 225+194=419

 

Moterys:

Gerda Pociūnaitė 278+280=558
Juliana Semionova 276+264=540

 

Kvietimas į varžybas

Kauno SM ,, Gaja” ir SK ,,Kauno lankininkai”  organizuojamos, šaudymo olimpiniais    lankais, jaunimo, jaunių ir jaunučių pirmenybės

         2016m. gegužės mėn. 28 d (šeštadienis)

 

Varžybų vieta: Kauno ,,Gaja” sporto mokykla , Partizanų g. 180, Kaunas

Varžybų programa:

10 – 10.30 val. –registracija ir techn. komisija

10.30 – 11- oficiali treniruotė

11- 11.15 – Varžybų atidarymas

11.20 – Kvalifikacinės varzybos

14.30 – atkrentamosios varžybos

16  –  apdovanojimai, varžybų uždarymas

Pratimai ir dalyviai:

Jaunučiai (bendra grupė,2002m. gimimo ir jaunesni) – atstumas 20m Round ,80cm taikinys , 2×36 strelės (šaudoma trim strėlėmis)

Jauniai (bendra grupė, 1999m. gimimo ir jaunesni) – 60mRound (2×36) ,122cm taikinys, šaudoma 6-iom strėlėmis

Jaunimas (bendra grupė, 1996m.gimimo ir jaunesni) – 70mRound(2×36), 122cm taikinys, šaudoma 6-iom strėlėmis.

Registracija –tel.+37065130285 arba el.paštu leourbo@gmail.com iki gegužės 20d

Starto mokestis – 3eurai

Varžybų organizatoriai – Kauno SM ,,Gaja” ir SK ,,Kauno lankininkai”

Kvietimas

Kvietimas į varžybas

Kvietimas dalyvauti tarptautinėse varžybose skirtose šaudymo iš lanko klubo Harmonija įsteigimo 23 metinėms pažymėti

Varžybų laikas ir programa:*

 

Gegužės 21 d, šeštadienis

10:30-11:15    Registracija ir techninė kontrolė;

11:15-11:45    Oficiali treniruotė;

11:45-12:00    Varžybų atidarymas;

12:00-15:30    Kvalifikacija  2X70 m. olimpinis, 2X50 m. skrėmulinis, 2X30 paprastas lankas;

Pasibaigus varžyboms taikliausio šaulio rungtis – 4 šuviai į centrą.

 

Gegužės 22 d., sekmadienis

10:00-10:45 Oficiali treniruotė;

11:00-14:00 Atkrentamosios varžybos ir finalai;

15:00-17:00 Komandinės varžybos;

17:00          Apdovanojimai.

Kvietimas

Keičiasi paskutinių Kontrolinių-atrankinių varžybų Lietuvos rinktinės kandidatams laikas

Varžybų pradžia 11val šeštadienį . Pakeitimai vyksta dėl tarptrautinių regbio varžybų

Paskutinės Kontrolinės-atrankinės varžybos Lietuvos rinktinės kandidatams

Š. m.  balandžio 23 d. 11val. Vilniuje (Vingio parke) bus vykdomos kontrolinės-atrankinės varžybos Lietuvos rinktinės kandidatams  70 m x 2. Tai paskutinės iš trijų atrankinių varžybų, paskelbtų federacijos tinklapyje, pagal kurių rezultatus bus formuojama Lietuvos rinktinė dalyvauti Europos čempionate.

Visų klubų atstovai, norintys dalyvauti varžybose, registruojasi  pas Tomą Kučinską iki  š.m. balandžio mėnesio 21 d.

Starto mokesčio nėra.

Antrosios atrankinės varžybos ir Latvijos sezono atidarymo varžybos

Šį savaitgalį vyko antrasis atrankinių varžybų į Europos čempionatą turas, kuris vyko Latvijos sezono atidarymo varžybų metu.

Atrankinio turo rezultatai:

Olimpiniai lankai, vyrai:

1.ŠLIAUTERIS Modestas 633 tšk.

2. KOVALEVSKIJ Adam 617 tšk.

3. BERNOTAS Lenardas 616 tšk.

4. ŠIGAUSKAS Vladas 614 tšk.

5. VAIČEKAUSKIS Vidmantas 586 tšk.

6. ŠLIAUTERIS Kostas 580 tšk.

7.BAGDANAVIČIUS Dovydas 577 tšk.

8.BARKAUSKAS Antanas 576 tšk.

Olimpiniai lankai, moterys:

1.SEMIONOVA Juliana 567 tšk.

2.KUZMIENE Laila 495 tšk.

 

Latvijos sezono atidarymo varžybų rezultatai

Olimpiniai lankai, vyrai:
1 vieta – Vladas Šigauskas;
2 vieta – Adam Kovalevskij!

Olimpiniai lankai, moterys:

4 vieta – Juliana Semionova

Kontrolinės-atrankinės varžybos Lietuvos rinktinės kandidatams

Š. m.  balandžio 9 d. 12val. Vilniuje (Vingio parke) bus vykdomos kontrolinės-atrankinės varžybos Lietuvos rinktinės kandidatams  70 m x 2. Tai vienos iš trijų atrankinių varžybų, paskelbtų federacijos tinklapyje, pagal kurių rezultatus bus formuojama Lietuvos rinktinė dalyvauti Europos čempionate.

Visų klubų atstovai, norintys dalyvauti varžybose, registruojasi  pas Tomą Kučinską iki  š.m. balandžio mėnesio 6 d.

Starto mokesčio nėra.

Rezultatai

Olimpiniai lankai, moterys

1.Juliana Semionova 266+291=557

2.Laila Kuzmienė    251+243=494

3.Gerda Pociūnaitė  245+227=472

Olimpiniai lankai, vyrai

1.Vladas Šigauskas 318+306=624

2.Adamas Kovalevskij 309+307=616

3.Modestas Šliauteris 297+317=614

4.Lenardas Bernotas 297+303=600

5.Kostas Šliauteris 295+298=593

6.Vidmantas Vaičekauskis 289+290=579

7.Ignas Morkeliunas 282+296=578

8.Antanas Barkauskas 292+256=548

9.Ramūnas Kašėta 279+261=540

10.Dovydas Bagdanavičius 282+255=537

11.Linas Šironas 216+235=451

LSK taurės III etapas ir galutinė LSK taurės lentelė

Šį savaitgalį įvyko paskutinis LSK taurės etapas. Sveikiname varžybų nugalėtojus:

Olimpiniai lankai: Antanas Barkauskas Vilniaus m. SC-LSK

Skriemuliniai lankai: Tatyana Pochapinskaya Baltarusija

Paprasti lankai, jauniai: Meda Večkytė  LSK

Paprasti lankai: Aidas Jurgaitis LSK

Ilgieji ir tradiciniai lankai: Vytas Karpavičius Ugninė strelė

Rezultatai

Galutinė LSK taurės suvestinė:

Olimpiniai lankai: Adamas Kovalevskij Vilniaus m. SC-LSK

Skriemuliniai lankai: Valerijus Denisovas LSK

Paprasti lankai, jauniai: Meda Večkytė  LSK

Paprasti lankai: Aidas Jurgaitis LSK

Ilgieji ir tradiciniai lankai: Aida Grigienė Strelė

LSK taurės suvestinė