Kvietimas į Baltic Indoor Open

Baltic Indoor Open


Time & Place
 3.-5.02.2017., Ventspils Olympic Center (Sporta iela 7/9, Ventspils)

Bows: RecurveCompoundBarebowTraditional

Exercise: 25m Round + 18m Round + Eliminations (R,B,T – SET, C – cumulative) + MIX teams (if there is at least 4 teams, team registration is till start of qualification)

Program:

2017.02.3.
21:00-22:00 – Warm-up, registration, technical commission
2017.02.4.
8:00-9:00 – Registration, technical commission
9:00-9:15 – Opening Ceremony
9:15-9:30 – Warm-up for B & C
9:30-11:30 – 25m Round (B – full target, C – triple target)
11:30-11:45 –Warm-up for R & T
11:45-13:45 – 25m Round (R & T – full target)
13:45-14:15 – Break
14:15-16:15 – 18m Round (B – full target, C – triple target, one warm-up end)
16:15-18:15 –18m Round (R – full target, T – triple target, one warm-up end)
18:15-18:45 – Break
18:45 – Eliminations until 1/8 (one warm-up end when starting)
2017.02.5.
9:00-10:00 – Warm-up
10:00-15:00 – Individual eliminations
15:00-17:00 – Mix team eliminations
18:00 – Award ceremony

Participant fee: 20.00 euro only to LAF account LV31HABA0551037808313 (HABALV22, Swedbank, Latvijas Loka Šaušanas Federācija, Reg.Nr. LV40008026008), in notes – BACT17 name, surname, division.

Registration till 27.01.2017. in registration form.

Max participants 80 in B & C, 80 in R & T

Participants list

For more information please write to registration@archery.lv

 

Accommodation

Hotel OC Ventspils

Price per person 12.00 euro in double or triple rooms.

For reservations please call or e-mail hotel and use password “archery competition” (without password price will be different)

Address: Lielais prospekts 33, Ventspils
Phone. +371 636 28032
Fax: +371 636 28032
e-mail: viesnica@ocventspils.lv
web: http://www.hotelocventspils.lv

Keičiasi varžybų laikas

Dėmesio, dėl nedidelio dalyvių skaičiaus keičiasi savaitgalį vyksiančių “Strėlės” uždarų patalpų varžybų laikas ir grupės:
Sausio 8 dieną (sekmadienį):
10:00 pradeda šaudyti (treniruotės pradžia ir šaudymas) ilgųjų lankų moterų ir vyrų grupė (bendra)
Bei Paprastųjų lankų vyrų ir moterų grupė (bendra)
16:00  pradeda šaudyti (treniruotės pradžia ir šaudymas) olimpinių lankų vyrų ir moterų grupė (bendra)
bei skriemulinių lankų vyrų ir moterų grupė (bendra)
Šeštadienio startai keliami į sekmadienį.

Kvietimas į varžybas

Klubas “Strelė” Kviečia lankininkus į uždarų patalpų varžybas pagal WA taisykles Sausio 7-8dienomis

Šeštadienis (Sausio 7)

Šaudo olimpiniai ir skriemuliniai lankai

Sekmadienis (Sausio 8)

Šaudo ilgieji/tradiciniai ir paprastieji lankai

Pilna programa prisegtame Kvietime

skelbimas2017streleindoor

Gražių švenčių visiems pasaulio lankininkams!

sventes

Kvietimas į Kalėdinį turnyrą

2016 m. gruodžio 17-18d.

Lankininkų sporto klubo žiemos treniruočių salė.

Reitingas 300 tšk.

Šeštadienis (gruodžio 17d.)

olimpiniai lankai;

skriemuliniai lankai;

 

10.00 – Oficialios treniruotės pradžia olimpinių lankų grupei

16.00 – Oficialios treniruotės pradžia skriemulinių lankų grupei

 

Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus atskirų grupių starto laikas ir data gali keistis.

Informacija bus patikslinta po registracijos.

 

Sekmadienis (gruodžio 18d.)

paprasti lankai;

ilgieji ir tradiciniai lankai;

 

10.00 – Oficialios treniruotės pradžia paprastų lankų moterų ir vyrų grupei

15.30 – Oficialios treniruotės pradžia ilgųjų ir tradicinių lankų, paprastų lankų jaunių grupėms

 

Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus atskirų grupių starto laikas ir data gali keistis.

Informacija bus patikslinta po registracijos.

 

Pratimai ir dalyviai:

 

Individualios varžybos Kvalifikacija
Olimpiniai lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm triple)
Olimpiniai lankai, jaunės ir jauniai 18m Round (40cm)
Skriemuliniai lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm triple)
Ilgieji lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm)
Paprasti lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm)
Paprasti lankai, jaunimas (20 ir jaunesni), merginos ir vaikinai 18m Round (40cm)
Paprasti lankai, jauniai (17 metų ir jaunesni), jaunės ir jauniai 18m Round (60cm)
Paprasti lankai, jaunučiai (14 metų ir jaunesni), mergaitės ir berniukai 15m Round (60cm)

Atkrentamosios varžybos olimpiniams ir paprastiems lankams – Recurve Indoor Match Round.

Atkrentamosios varžybos skriemuliniams lankams – Compound Indoor Match Round.

Dalyvių grupės bus patikslintos po registracijos (grupė sudaroma jei yra bent 3 dalyviai).

Starto mokestis: suaugusieji – 10 eur; senjorai, jaunimas, jauniai – 5 eur.

Dalyvių registracija pas Tomą (8-685-86695, tomas@archery.lt) iki gruodžio 14d.

Varžybas organizuoja Lankininkų sporto klubas

Šventinė nuotaika ir apranga primygtinai rekomenduojama J

SVARBU! Keičiasi sekmadienio varžybų laikas

Keičiasi varžybų laikas sekmadienį(11.27):

10.30 – Treniruotės pradžia paprastų lankų suaugusių, jaunimo ir jaunių
grupėms;
16.00 – Treniruotės pradžia ilgūjų lankų suaugusių ir paprastų lankų
jaunučių grupėms;

Kvietimas į Tarptautines varžybas Vilniaus miesto pirmenybės

Data: 2016 m. lapkričio 26-27d.

Vieta: Lankininkų sporto klubo žiemos treniruočių salė.

Reitingas 300 tšk.

 

 PROGRAMA

Šeštadienis (lapkričio 26 d.)

olimpiniai lankai;

skriemuliniai lankai;

 

10.00 – Oficialios treniruotės pradžia olimpinių lankų grupei

16.00 – Oficialios treniruotės pradžia skriemulinių lankų grupei

 

Sekmadienis (lapkričio 27 d.)

paprasti ir ilgieji lankai

10.00 – 10.30 Dalyvių registracija. Techninė komisija

10.30 – 11.00 Oficiali treniruotė

11.00 – 11.10 Varžybų atidarymas

11.15 Varžybų pradžia

18.30 Apdovanojimai

 

Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus atskirų grupių starto laikas ir data gali keistis.

Informacija bus patikslinta po registracijos.

 

Pratimai ir dalyviai:

 

Individualios varžybos Kvalifikacija
Olimpiniai lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm triple)
Olimpiniai lankai, jaunės ir jauniai 18m Round (40cm)
Skriemuliniai lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm triple)
Paprasti lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm)
Ilgieji lankai, moterys ir vyrai 18m Round (40cm)
Paprasti lankai, jaunimas (20 metų ir jaunesni)

Paprasti lankai, jauniai (17 metų ir jaunesni)

Paprasti lankai, jaunučiai (14 metų ir jaunesni)

18m Round (40cm)

18m Round (60cm)

15m Round (60cm)

 

Atkrentamosios varžybos olimpiniams ir paprastiems lankams – Recurve Indoor Match Round.

Atkrentamosios varžybos skriemuliniams lankams – Compound Indoor Match Round.

 

Dalyvių grupės bus patikslintos po registracijos (grupė sudaroma jei yra bent 3 dalyviai).

Starto mokestis: suaugusieji – 10 eur; senjorai, jaunimas, jauniai, jaunučiai – 5 eur.

Dalyvių registracija pas Tomą (8-685-86695, tomas@archery.lt) iki lapkričio 23d.

Varžybas organizuoja Lankininkų sporto klubas

 

Kvietimas į Rigos uždarų patalpų čempionatą

Riga Archery Championships Indoor 2016

19.11.2016., Riga, Riga Sports Hall (Maskavas str. 160) http://sportamaneza.riga.lv

 

Participate all kinds of bows:  Recurve, Compound, Traditional, Barebow.

 

Competition Schedule:
10:00 – 10:45 – Warm up, Registration, Equipment Inspection
10:45 – 11:00 – Opening Ceremony
11:00 – 13:30 – Qualification : 18m Round
13:30 – 14:30 – Lunch break
14:30 – 17:00 – Qualification : 18m Round
17:30 – Award Ceremonies

Registration:
Till 16.11.2016. till 24:00, e-mail: Lkauss@apollo.lv or www.archery.lv on registration page.
Competition without entrance fee.
Accommodation:
Islande Hotel
(www.islandehotel.lv, Rīga, Ķīpsalas iela 20). To have a special price: to do the registration on email: reservation@islandehotel.lv, and write a special words „Archery2016”.
Single room – 35 E, Double room – 38 E, Superior room – 45 E.  Price including breakfast, parking and wi-fi.

Kvietimas į Latvijos sezono uždarymą

Data:08.10.2016.

09:00 – warming-up
10:00 – 70m Round Recurve, 50m Round Compound, Barebow, 30m Round Traditional
13:00-14:00 – lunch break
14:00-17:00 – eliminations and finals (R, B, T – SET, C – cumulative)
17:30 – award ceremony
Entry fee – 10EUR
Eduards Lapsins

Latvian Archery Federation
Sport Club AMAZONES
Phone: +371 2926 6088
www.archery.lv
www.amazones.lv
lkauss@apollo.lv

Kvietimas į Tarptautines varžybas “V.Černiausko atminimo taurė”( skriemuliniai ir olimpiniai lankai)

Varžybų programa

 

Šeštadienis (rugsėjo 17d.)

Kvalifikacinės varžybos. Komandinės atkrintamosios varžybos.

 

10.30 – 11.00 Dalyvių registracija. Techninė komisija;

11.00 – 11.45 Oficiali treniruotė;

11.45 – 12.00 Varžybų atidarymas;

12.00 – 15.00 Kvalifikacinės varžybos;

 

Sekmadienis (rugsėjo 18d.)

Atkrintamosios varžybos ir finalai.

 

10.00 – 10.45 Oficiali treniruotė;

10.45 – 14.30 Individualios atkrintamosios varžybos;

15.00 –  Apdovanojimų ceremonija.

 

Pratimai ir dalyviai

 

Individualios varžybos Kvalifikacija Atkrintamosios varžybos ir finalai  
Olimpiniai lankai, moterys

Olimpiniai lankai, vyrai

Skriemuliniai lankai, moterys

Skriemuliniai lankai, vyrai

 

70m Round

70m Round

50m Round

50m Round

Olympic Round (70m)

Olympic Round (70m)

Compound Match Round (50m)

Compound Match Round (50m)

 
Komandinės varžybos Komandinės varžybos Atkrintamosios varžybos ir finalai
Olimpiniai lankai, moterys

Olimpiniai lankai, vyrai

Skriemuliniai lankai, moterys

Skriemuliniai lankai, vyrai

 

70m Round(3x72arr.)

70m Round(3x72arr.)

50m Round(3x72arr.)

50m Round(3x72arr.)

The Recurve Team Finals Round

The Recurve Team Finals Round

The Compound Team Finals Round

The Compound Team Finals Round

 

 

Apdovanojimai:

Dalyviai apdovanojami pagal finalų rezultatus.

 

 

Registracija:

Starto mokestis 7 eurai.

Dalyviai registruojasi savo klubuose, klubai iki rugsėjo 15d. pateikia paraiškas Modestas Šliauteris el. paštu modestasmodestas@yahoo.co.nz

Dėl nakvynes skambinti Romui Grinkevičui tel. +37061511807. Nakvynės kaina 6 eurų – 1 naktis, 9 eurų – 2 naktis.

Kvietimas