Reitingai. Olimpiniai lankai

Pilna lentelė
2021.07.31
Reitingų lentelėje radę neatitikimų praneškite info (eta) archery.lt

moterys:

Meda Viktorija Večkytė 2003 LSK
Paulina Ramanauskaitė 1999 ASRC-Žaliasis lankas
Inga Timinskienė 1988 Žaliasis lankas
Laila Kuzmienė 1969 Klaipėdos lankininkai
Kristina Abromavičienė 1988 Klaipėdos lankininkai
Dalia Čiupailienė 1955 LSK
Julija Barkauskaitė 1990 Klaipėdos lankininkai
Diana Perminaitė Gaja-KL
Kristina Abramaitytė 2000 ASRC-Žaliasis lankas
Vika Andrulienė 1977 Klaipėdos lankininkai

vyrai:

Modestas Šliauteris 1990 Auksinis šaulys
Ignas Morkeliūnas 1991 Gaja-KL
Algimantas Petrauskas 1977 Kauno lankininkai
Dominykas Jančiukas 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Ramūnas Kašėta 1972 KSA
Dovydas Bagdanavičius 1975 LSK
Justas Antanaitis 2002 LSK
Mindaugas Bogužis 1991 Klaipėdos lankininkai
Dalius Mačernius 1977 LSK
Vladas Šigauskas 1967 KSA
Darius Kiršys 1975 Auksinis šaulys
Romualdas Rečiūga 1949 Harmonija
Dmitrij Kuznecov 1977 LSK
Aidas Liaudanskas KL
Povilas Margelevičius 1995 KSA
Vilius Levickas 1982 KSA
Valdas Juozaitis 1968 Auksinis šaulys
Donatas Ruginis 1982 Klaipėdos lankininkai
Gintaras Maldutis 1964 LSK
Ugnius Timinskas 1989 Žaliasis lankas
Stasys Mickus 1960 Klaipėdos lankininkai
Vaidotas Sipavičius 1971 Auksinis Šaulys
Emilis Žilinskas Klaipėdos lankininkai
Arvydas Ūsas 1955 Kauno lankininkai
Vidmantas Vaičekauskis 1963 Klaipėdos lankininkai
Lenardas Bernotas 1968 Klaipėdos lankininkai
Vytautas Kazlauskas GAJA-KL
Arvydas Bagarauskas 1954 LSK
Aurimas Salelionis GAJA-KL
Olegas Gailiūnas 1973 Auksinis šaulys
Giedrius Kavaliauskas 1973 Klaipėdos lankininkai
Domantas Šuliokas GAJA-KL
Regimantas Čiupaila 1956 LSK
Arnas Bieliauskas 1978 Klaipėdos lankininkai
Adam Kovalevskij 1995 LSK

Reitingas – tai lankininko užimama pozicija einamuoju momentu savo šaudymo grupėje.

Reitingai yra skaičiuojami po kiekvienų reitinginių varžybų olimpinių, skriemulinių ir paprastų lankų grupėms. Vedamas vidurkis iš 5 geriausių varžybų.

Lankininko reitingas (LR) priklauso nuo:

surinktų taškų kvalifikacinėse varžybose (A), užimtos vietos atkrentamosiose varžybose (B), dalyvių grupėje skaičiaus (C), papildomų taškų už aukštus rezultatus (D).

LR (vienų varžybų) = A+B+C+D

A: taškai kvalifikacinėse varžybose:

-pratimo 70m Round surinkti taškai x koef. 1,98 arba

-pratimo 50m Round surinkti taškai x koef. 2 arba

-pratimo 18m Round surinkti taškai x koef. 2,10 arba

-pratimo 18m Round paprastiems lankams surinkti taškai x koef. 1,2

B: taškai už vietą atkrentamosiose varžybose, priklausomai nuo varžybų reitingo:

kai varžybų reitingas 300:

I-300; II-200; III-100; IV-80; V-40; VI-30; VII-20; VIII-10.

kai varžybų reitingas 500:

I-500; II-300; III-200; IV-100; V-60; VI-50; VII-40; VIII-30.

kai varžybų reitingas 800:

I-800; II-700; III-500; IV-300; V-100; VI-80; VII-60; VIII-40.

C: dalyvių skaičius x 10.

D: papildomi taškai:

už SM normatyvą 200 reitingo taškų, už TKSM normatyvą 400 reitingo taškų už pagerintus Lietuvos rekordus: už asmeninius 800 taškų, už komandinius 400 taškų

Už rezultatus pasiektus nereitinginėse arba tarptautinėse varžybose papildomi taškai pridedami prie artimiausių reitinginių vržybų.

Reitinginės varžybos:

Lietuvos čempionatas – 800 reitingo taškų

Lietuvos čempionatas uždarose patalpose – 500 reitingo taškų

WA kalendoriuje įtrauktos Lietuvoje vykdomos varžybos – 500 reitingo taškų

Kitos Lietuvoje vykdomos reitinginės varžybos – 300 reitingo taškų

Naujas reitingų skaičiavimas įsigalioja nuo 2016m. birželio 1d.