Atskyriai

Lietuvos lankininkams suteikti atskyriaipilna lentelė (atnaujinta 2021.07.31)

Tarptautinės klasės sporto meistrai:

Vladas Šigauskas (olimpinis, 2016m.),
Mantas Masiulis (skriemulinis, 2014 m.),
Modestas Šliauteris (olimpinis, 2014m.),
Inga Kizeliauskaitė (olimpinis, 2010 m. ir skriemulinis, 2012 m.),
Vilius Švedas (skriemulinis, 2011 m.),
Adrianas Kovalevskij (olimpinis, 2010 m.),
Arvydas Čepulionis (olimpinis, 2010 m.),
Jelena Babinina (skriemulinis, 2009 m.),
Vladas Šigauskas (skriemulinis, 2006 m.).

Sporto meistrai:

74. Asta Grigaravičienė (skriemulinis)
73. Rimantas Šuliokas (paprastas)
72. Ernestas Vilkauskas (paprastas)
71. Dovydas Bagdanavičius (olimpinis)
70. Justas Antanaitis (olimpinis)
69. Greta Šaumanė (skriemulinis)
68. Gražvydas Gudžiūnas (skriemulinis)
67. Žydrūnas Karpavičius (skriemulinis)
66. Aidas Jurgaitis (olimpinis)
65. Arūnas Gurevičius (paprastas)
64. Algirdas Šaumanas (skriemulinis)
63. Rolandas Baranauskas (skriemulinis)
62. Paulina Ramanauskaitė (olimpinis)
61. Margarita Butiakova (paprastas)
60. Ramūnas Kašėta (olimpinis)
59. Nerijus Švedas (paprastas)
58. Juliana Semionova (olimpinis)
57. Arūnas Radžiūnas (skriemulinis)
56. Aidas Jurgaitis (paprastas)
55. Donatas Jasas (skriemulinis)
54. Tomas Adomavičius (skriemulinis)
53. Algirdas Strazdas (skriemulinis)
52. Vladas Šigauskas (olimpinis)
51. Antanas Barkauskas (olimpinis)
50. Mindaugas Junevičius (papr)
49. Andrius Špadas (skriem)
48. Mantas Masiulis (skriem)
47. Modestas Šliauteris (olimp)
46. Vladimir Mosin (papr)
45. Lukas Lipkevičius (olimp)
44. Taurūnas Lubys (olimp)
43. Alvydas Urbanas (skriem)
42. Ugnius Timinskas (skriem)
41. Linas Tamkutonis (skriem)
40. Remigijus Bileišis (skriem)
39. Adamas Kovalevskij (olimp)
38. Inga Kizeliauskaitė (skriem)
37. Kęstutis Timinskas (olimp)
36. Gintautas Šarkys (skriem)
35. Marius Grigaravičius (skriem)
34. Jevgenijus Liubarskis (skriem)
33. Juozas Januškevičius (skriem)
32. Dalius Mačernius (olimp)
31. Gerda Pociūnaitė (olimp)
30. Inga Kizeliauskaitė (olimp)
29. Stanislavas Surutkovičius (olimp)
28. Petras Dagys (skriem)
27. Adrianas Kovalevskij (olimp)
26. Jonas Kiškis (skriem)
25. Jonas Ivancevičius (skriem)
24. Simonas Jakubauskas (skriem)
23. Vilius Švedas (skriem)
22. Jonas Šerna (skriem)
21. Ignas Morkeliūnas (olimp)
20. Kostas Šliauteris (olimp)
19. Valerijus Denisovas (skriem)
18. Edmundas Butkus (skriem)
17. Jurgita Matušaitienė (skriem)
16. Arvydas Čepulionis (olimp)
15. Jelena Babinina (skriem)
14. Tomas Liekis (skriem)
13. Tomas Karalis (skriem)
12. Vidmantas Vaičekauskis (olimp)
11. Vladimiras Liustrickis (olimp)
10. Lenardas Bernotas (olimp)
9. Darius Grigaitis (skriem)
8. Ringa Baltrušaitė (olimp)
7. Tomas Kučinskas (olimp)
6. Vladas Šigauskas (skriem)
5. Vygantas Juozapaitis (olimp)
4. Saulius Danilevičius (skriem)
3. Valdas Juozaitis (olimp)
2. Arnoldas Jurgaitis (skriem)
1. Mindaugas Baranauskas (skriem)

 

LLF sportininkų atskyrių ir kategorijų normatyvai.

Atskyriai – tai kiekvieno sportininko individualus įvertinimas pagal jo pasiektus rezultatus varžybose.

  • Visiems (III, II, I, KSM, SM ir TKSM) atskyriams gauti vertinami rezultatai, pasiekti oficialiose varžybose, registruotose LLF varžybų kalendoriuje, arba atitinkamo lygio varžybose, jei jos vyksta užsienio šalyje;
  • TKSM normatyvą bent vieną kartą reikia įvykdyti pagal WA kriterijus oficialiai pripažintose (world record status) tarptautinėse (international level) arba kontinentinėse (continental level) varžybose, esančiose WA kalendoriuje, ir kuriose dalyvavo lankininkai iš penkių ar daugiau šalių;
  • III, II ir I atskyriui gauti reikia vieną kartą įvykdyti normatyvą; III, II ir I atskyrį suteikia klubai;
  • KSM, SM ir TKSM atskyris suteikiamas normatyvą įvykdžius du kartus 12 mėn. laikotarpyje;
  • KSM, SM ir TKSM atskyriams gauti paraiška teikiama LLF generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip per 2 savaites įvykdžius normatyvą antrą kartą. Paraišką teikia klubas.
  • Suteiktas atskyris galioja tol, kol nepasiekiamas aukštesnis.

Paraiškos forma.