Įvyko LLF teisėjų seminaras

Gruodžio 2 d. Kaune įvyko reguliarusis Lietuvos lankininkų federacijos teisėjų seminaras. Šio renginio tikslas – kelti jau esamų nacionalinės kategorijos teisėjų kvalifikaciją, aptarti naujus ir aktualius taisyklių pakeitimus, taip pat mokyti teisėjais norinčius tapti asmenis.

Seminare dalyvavo garbės teisėjai – Laura Urvakytė, Inga Timinskienė ir Ugnius Timinskas, nacionalinės kategorijos teisėjai – Laila Kuzmienė, Kristina Abromavičienė, Ramunė Stagniūnienė, Neringa Karpavičienė ir Aida Grigienė ir tie kurie dar tik ruošiasi tapti teisėjais – Paulina Ramanauskaitė, Regimantas Čiupaila, Marijus Taletavičius bei Danas Liaškinas. Seminarą vedė tarptautinės kategorijos teisėja Ringa Baltrušaitė.

Seminaro dalyviai gilino žinias, dalinosi patirtimi, aptarė įvairias situacijas ir kaip jas spręsti varžybų metu, taip pat aptarė kitus su teisėjavimu nacionalinėse varžybose susijusius klausimus. Įvykdžius seminare paskirtas teorines bei praktines užduotis dalyvavusiems teisėjams bus pratęsiamos arba suteikiamos nacionalinės kategorijos.