Europos čempionato išvakarėse Miunchene įvyko 18-asis World Archery Europe kongresas

Europos čempionato išvakarėse Miunchene įvyko 18-asis World Archery Europe kongresas, kuriame dalyvavo delegatai iš 38 Europos šalių.

Mario Scarzella (ITA) buvo perrinktas World Archery Europe prezidentu ketverių metų kadencijai beveik vienbalsiai, surinkęs 37 balsus. Hakan Cakiroglu (TUR) perrinktas viceprezidentu. Vykdomojo komiteto nariais išrinkti: Sabrina Steffens (GER), Jean-Michel Cleroy (FRA) ir Daniel Pavlov (BUL). Į kitus komitetus buvo išrinkti šie žmonės: jaunimo plėtros komitetas – Endre Vik Larsen (NOR), teisėjų komitetas – Klaus Lykkebaek (DEN), 3D ir lauko komitetas – Per Christian Stensgaard (NOR), plėtros ir techninis komitetas – Milan Cornel (ROU), para komitetas – Hervè Toggwiller (FRA).

Kongreso metu buvo priimti keli Konstitucijos pakeitimai, taip pat priimti pakeitimai dėl Kongreso organizavimo tvarkos ir dėl komiteto narių kadencijų ribojimo. Kongresas apdovanojo WA prezidentą ir WAE garbės prezidentą prof. dr. Ugur Erdener, kurio dėka šaudymas iš lanko tapo viena svarbiausių olimpinių sporto šakų. Apdovanojimas taip pat įteiktas WA generaliniam sekretoriui Tom Dielen už indėlį siekiant naujų sėkmingų šaudymo iš lanko tikslų Europoje.