2017

LLF tvarkaraštis atsisiųsti

data pavadinimas vieta organizatorius reitingas Informacija Rezultatai Nuotraukos
2017.01.07-08 Klubo „Strėlė“ turnyras uždarose patalpose Vilnius Strėlė  Kvietimas  Rezultatai
2017.01.20-22 Indoor Archery World Cup Stage 3 Nimes (FRA) WA  Rezultatai
2017.02.03-05 Baltic Open Indoor Ventspils (LAT) LLŠF  Invitation  Rezultatai
2017.02.10-12 Indoor Archery World Cup Stage 4 + Final Las Vegas (USA) WA  Rezultatai
2017.03.04-05 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas +
Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose senjorų, jaunimo, jaunių ir
jaunučių čempionatas
Alytus Žaliasis lankas/LLF 500  Kvietimas  Rezultatai
2017.03.07-12 Europen Indoor Championships Vittel (FRA) WAE  Invitation  Rezultatai
2017.03.31-04.02 Long distance Indoor Ventspils (LAT) LLŠF  Rezultatai
2017.04.17-22 European Youth Cup 1st leg Marathon (GRE) WAE  Invitation  Rezultatai
2017.04.25-29 European Grand Prix 1st leg Legnica (POL) WAE  Invitation  Rezultatai
2017.04.29 Pavasarinis startas Klaipėda Klaipėdos lankininkai  Kvietimas  Rezultatai
2017.05.16-20 European Grand Prix 2nd leg Bucharest (ROU) WAE  Invitation  Rezultatai
2017.05.16-21 Archery World Cup Stage 1 Shanghai (CHN) WA  Invitation  Rezultatai
2017.05.20-21 Atviros Klaipėdos miesto pirmenybės Klaipėda Harmonija 300  Kvietimas  Rezultatai
2017.06.03 Olimpinė diena Alytus Žaliasis lankas/LTOK
2017.06.03-04 Tarptautinės varžybos „V.Juozapaičio atminimo taurė“ Šiauliai Auksinis šaulys 300  Kvietimas  Rezultatai
2017.06.06-11 Archery World Cup Stage 2 Antalya (TUR) WA  Invitation  Rezultatai
2017.06.16-18 XVII Baltic Open Salas pagasts (LAT) LLŠF  Invitation  Rezultatai
2017.06.20-25 Archery World Cup Stage 3 Salt Lake City (USA) WA  Invitation
2017.06.24-25 Atviros Alytaus miesto pirmenybės Alytus Žaliasis lankas 300  Kvietimas
2017.06.30-07.02 X pasaulio lietuvių sporto žaidynės Kaunas LSFS  Kvietimas
2017.07.07-09 X Baltijos jūros šalių jaunių žaidynės Brestas (BLR) Baltarusijos sporto ir turizmo ministerija
2017.07.08 Riga Cup Riga (LAT) LLŠF
2017.07.09-14 European Youth Cup 2nd leg Porec (CRO) WAE
2017.07.14-16 Ventspils Open Ventspils (LAT) LLŠF
2017.07.20-30 World Games Wroclaw (POL) IWGA
2017.07.22-23 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas Šiauliai Auksinis šaulys/LLF
2017.07.22 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Alytus Žaliasis lankas/LLF
2017.07.22 Lietuvos sporto vilčių žaidynės Alytus Žaliasis lankas/LSFS
2017.07.29 Klubo „Strėlė“ turnyras Alaburdiškės Strėlė
2017.08.05-06 Landšaftinio šaudymo varžybas Jaunimo Brizo taurei laimėti Molėtai Jaunimo brizas
2017.08.05-06 Järvakandi Open Jarvakandi (EST) Ilves  Invitation
2017.08.08-13 Archery World Cup Stage 4 Berlin (GER) WA
2017.08.12-13 Tarptautinės varžybos „Klaipėdos taurė“ Klaipėda Klaipėdos lankininkai 300
2017.08.19-20 Tarptautinės varžybos „Compound cup“ (skriemulinis lankas) Utena Utenos lankininkų klubas
2017.08.22-26 Europen Field Championships Mokrice-Catez (SLO) WAE  Invitation
2017.08.26-27 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas Alytus Žaliasis lankas/LLF 800
2017.09.01-03 Archery World Cup Final Rome (ITA) WA
2017.09.09-10 Tarptautinės varžybos skirtos šaudymui iš lanko Klaipėdoje 45-osioms metinėms pažymėti Klaipėda Harmonija
2017.09.16-17 Tarptautinės varžybos „V.Černiausko atminimo taurė“ Vilnius LSK 300
2017.09.19-24 World Archery 3D Championships Robion (FRA) WA
2017.10.02-08 World Archery Youth Championships Rosario (ARG) WA
2017.10.15-22 World Archery Championships Mexico City (MEX) WA
2017.11.11-12 Atviros Vilniaus miesto pirmenybės Vilnius LSK 300
2017.11.17-19 Indoor Archery World Cup Stage 1 Marrakesh (MAR) WA
2017.11.25-26 Tarptautinės varžybos „Best in Lithuania“ Alytus Žaliasis lankas 300
2017.12.01-02 Indoor Archery World Cup Stage 2 Bangkok (THA) WA
2017.12.16-17 Tarptautinės varžybos „Kalėdinis turnyras“ Vilnius LSK 300
               
Lietuvos šaudymo iš lanko asociacijos varžybų tvarkaraštis (pagal IFAA)
2017.02.04 Klubo Gintarinė Strėlė 3D varžybos Laukysta Gintarinė Strėlė
2017.02.12 Klubo Strėlė Uždarų patalpų pirmenybės III etapas (IFAA Indoor Round) Vilnius Strėlė
2017.02.26 Šv. Huberto žiemos turnyras (IFAA Animal 3D Round/nežinomi atstumai) Trakai Strėlė
2017.04.01 Klubo Gintarinė Strėlė 3D varžybos Rakaučizna Gintarinė Strėlė
2017.04.02 Klubo Strėlė Šv. Huberto pavasario turnyras (IFAA Animal 3D Round/nežinomi atstumai) Alaburdiškės Strėlė
2017.04.08-09 Klubo Perkūno Strėlė varžybos Field + Hunter Šventoji Perkūno strėlė
2017.04.22-23 Lietuvos medžioklinio šaudymo iš lanko čempionatas (IFAA 3D) Dubingiai Strėlė
2017.05.06 Klubo Gintarinė Strėlė 3D varžybos Laukysta Gintarinė Strėlė
2017.06.10-11 Klubo Ugninė strėlė varžybos IFAA Field + Hunter Kazlų Rūda Ugninė strėlė
2017.06.17-18 Viduramžiško šaudymo iš lanko turnyras – Viduramžių šventė Trakai Strėlė
2017.07.01 Klubo Gintarinė Strėlė 3D varžybos Rakaučizna Gintarinė Strėlė
2017.07.08-09 Klubo Ugninė strėlė varžybos IFAA Extreme Kazlų Rūda Ugninė strėlė
2017.07.22-23 Atviras Lietuvos landšaftinio šaudymo iš lanko čempionatas (IFAA Field Round) Alaburdiškės Strėlė
2017.08.06 Klubo Strėlė Šv. Huberto vasaros turnyras (IFAA Animal 3D Round/nežinomi atstumai) Alaburdiškės Strėlė
2017.09.02 Klubo Gintarinė Strėlė 3D varžybos Rakaučizna Gintarinė Strėlė
2017.09.09 Klubo Strėlė Turnyras „St. Hubertus Extreme“ (IFAA Animal 3D Round/nežinomi atstumai) Alaburdiškės Strėlė
2017.09.30-10.01 Klubo Strėlė Viduramžiško šaudymo iš lanko turnyras – Medininkų pilies apgultis Medininkai Strėlė
2017.10.08 Klubo Strėlė Šv. Huberto rudens turnyras (IFAA Animal 3D Round/nežinomi atstumai) Alaburdiškės Strėlė
2017.11.04 Klubo Gintarinė Strėlė 3D varžybos Laukysta Gintarinė Strėlė
2017.11.05 Klubo Strėlė Uždarų patalpų pirmenybės I etapas (IFAA Indoor Round) Vilnius Strėlė
2017.12.03 Klubo Strėlė Uždarų patalpų pirmenybės II etapas (IFAA Indoor Round) Vilnius Strėlė

Kitos klubinės varžybos

2017.01.21 LSK taurės I etapas Vilnius  Informacija Rezultatai
2017.01.28-29 Camp. Reg. Indoor OL J_S_M_A.S.D. Arcieri dell’Airone, Turate Rezultatai
2017.02.05 1° Indoor Città di Meda A.s.d. Compagnia d’Archi, Meda Rezultatai
2017.02.18 LSK taurės II etapas Vilnius Rezultatai
2017.02.24-26 Campionati Italiani Indoor, Bari Rezultatai
2017.03.25 LSK taurės III etapas Vilnius Rezultatai Suvestinė
2017.04.23 Città di Urgnano (BG). Rezultatai
2017.05.01 *Torneo Interregionale* Compagnia Arcieri Aurora ( R1708019) Piacenza. Rezultatai
2017.05.14 70/60mt Round (OL) – 50mt Round (CO) O.R. Individualem, Milano. Rezultatai