Įvyko I-asis Lietuvos landšaftinio šaudymo taurės etapas

2023 m. balandžio 29 d. Kazlų Rūdos miškuose sporto klubas ,,Ugninė strėlė” organizavo pirmą iš 4 šių metų landšaftinio šaudymo taurės etapų, WA field rungties varžybas. Varžybose dalyvavo 47 lankininkai iš visos Lietuvos. Kaip ir pernai, lankininkai, įveikę kvalifikacinį etapą, 4 geriausieji susitiko finalinėse dvikovose, kurios šiais metais vyko net 6 lankų kategorijose.

Džiugu, kad lyginant su praeitais metais, padidėjo dalyvių, šaudančių olimpiniais ir skriemuliniais lankais, skaičius . Šiose varžybose savo jėgas išbandė 5 olimpiniais  ir 6 skriemuliniais lankais šaudantys lankininkai.

Varžybose puikiai pasirodė olimpiniais lankais šaudantys lankininkai, kuriems tai buvo pirmosios landšaftinio šaudymo varžybos – 1 vieta Algimantas Petrauskas (Kauno lankininkai), 2 vieta – Emilis Tamulionis (Žaliasis lankas), 3 vieta – Paulius Pocius (Perkūno strėlė).

Antrus metus iš eilės Lietuvoje organizuojamos Lietuvos landšaftinio šaudymo taurės varžybos, sulaukia vis daugiau dėmesio tarp lankininkų ir iš lėto skinasi kelią į sportininkų širdis. Sulaukiama vis daugiau susidomėjusių lankininkų užklausų, kas rodo šios nuostabios rungties populiarėjimą. Visiems svarstantiems apie dalyvavimą, šiais metais liko dar 3 etapai.

Varžybų rezultatai.
Varžybų nuotraukos.