Įvyko 3-asis Lietuvos taurės etapas

Praėjus trims Lietuvos taurės etapams, pateikiame rezultatų suvestinę. Nors kai kuriose grupėse nugalėtojai beveik aiškūs, tačiau itin atkakli kova vyksta paprastųjų lankų grupėse, kur nugalėtojai paaiškės tik paskutinio etapo metu.

Halina Radvilienė ir Lolita Zaliauskienė turi po lygiai taškų ir kiekvienas taškas paskutinėse varžybose bus svarbus. Viktoras Kosteckas lyderiauja vyrų paprastųjų lankų grupėje, bet Artūras Jacevičius atsilieka ne tiek jau daug, todėl kova irgi gali būti įdomi.

Olimpinių lankų vyrų grupėje intriga taip pat išlieka. Nors Modestas Šliauteris ir pirmauja, bet teorinius šansus laimėti turi net šeši lankininkai. Mažiausiai intrigos olimpinių lankų moterų grupėje, kur Paulina Ramanauskaitė beveik užsitikrino nugalėtojos titulą ir žemiau esančioms lankininkėms prireiktų stebuklo ją aplenkti.

Skriemulinių lankų vyrų grupėje jau aišku, kad prizas keliaus į Uteną, liko tik formalumas išsiaiškinti kuris Grigaravičius, Jonas ar Marius tą prizą pasiims. Skriemulinių lankų moterų grupėje konkurencija išlieka nedidelė ir intriga šioje grupėje išliktų tik tuo atveju, jeigu Inga Timinskienė, kuri šiemet mus džiugina puikiais asmeniniais rezultatais, nuspręstų varžybose nedalyvauti.

Pilna rezultatų lentelė.