Europos jaunimo čempionatas 2018

Europos jaunimo šaudymo iš lanko čempionate įvyko kvalifikacinės ir atkrintamosios varžybos.
Olimpinių lankų merginų grupės kvalifikacinėse varžybose Paulina Ramanauskaitė, Kristina Abramaitytė ir Juliana Semionova užėmė 36, 45 ir 48 vietas, o olimpinių lankų jaunių grupėje Dominykas Jančiukas ir Skirmantas Petronis užėmė 68 ir 74 vietas.
Atkrintamosios varžybos geriausiai susiklostė Kristinai Abramaitytei bei Dominykui Jančiukui – abu sportininkai pirmojoje dvikovoje nugalėjo kvalifikacinėse varžybose aukštesnes vietas užėmusius lankininkus. Deja jau antrojoje dvikovoje lietuviams teko pripažinti konkurentų pranašumą. Galutinėje varžybų įskaitoje K. Abramaitytė užėmė 17 vietą, D. Jančiukas, P. Ramanauskaitė ir J. Semionova užėmė 33 vietas, S. Petronis – 57 vietą. Komandinėse varžybose Lietuvos merginos pirmojoje dvikovoje rezultatu 2:6 pralaimėjusios Prancūzijos lankininkėms galutinėje įskaitoje užėmė 9 vietą.