2019

LLF tvarkaraštis atsisiųsti

Latvijos varžybų tvarkaraštis

Estijos varžybų tvarkaraštis

data pavadinimas vieta organizatorius reitingas informacija rezultatai
2019.01.12 LSK taurės I etapas Vilnius LSK  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.01.18-20 Baltic Indoor Open Ventspils (LAT) LLŠF  Kvietimas
2019.02.02 Tarptautinės Utenos m. taurės varžybos Utena ULK 300  Kvietimas

 Invitation

2019.02.23 LSK taurės II etapas Vilnius LSK
2019.02.26-03.02 European Indoor Championships Samsun (TUR) WA  Kvietimas
2019.03.09 LSK taurės III etapas Vilnius LSK
2019.03.23-24 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas (visi lankai, visos amžiaus grupės) Utena ULK/LLF 500
2019.04.09-13 European Grand Prix + Quota Tournament for Minsk European Games Bucharest (ROM) WAE  Kvietimas
2019.04.10-16 Fazza Para Archery World Ranking Tournament Dubai (UAE) WA
2019.04.22-28 Archery World Cup Stage 1 Medellin (COL) WA  Kvietimas
2019.04.28-05.05  Para-Archery European Cup – 1st leg Olbia (ITA) WAE  Kvietimas
2019.05.11-12 Tarptautinės varžybos „Pavasario strėlės“ Alytus Žaliasis lankas 300
2019.05.06-12 Archery World Cup Stage 2 Shanghai (CHN) WA  Kvietimas
2019.05.13-18 European Youth Cup – 1st leg Catez (SLO) WAE  Kvietimas
2019.05.18-19 Tarptautinės sporto klubo “Harmonija” varžybos Klaipėda Harmonija 300
2019.05.20-26 Archery World Cup Stage 3 Antalya (TUR) WA  Kvietimas
2019.06.01-02 XVIII Baltic Open Babites (LAT) LLŠF
2019.06.03-09 World Archery Para Championships + PG QT Hertogenbosch (NED) WA  Kvietimas
2019.06.08-09 Tarptautinės varžybos “V.Juozapaičio atminimo taurė” Šiauliai Auksinis šaulys 300
2019.06.10-16 World Archery Championships + OG QT Hertogenbosch (NED) WA  Kvietimas
2019.06.15 Atviros Kauno m.  pirmenybės (jaunių-jaunučių-vaikų olimpinio lanko grupės) Kaunas Kauno lankininkai
2019.06.22 Atviros Alytaus m. pirmenybės Alytus Žaliasis lankas 300
2019.06.22-23 XXXVI Miedzynaradovy Memoryal Ireny Szydlowskej Warszaw (POL) Drukarz
2019.06.21-30 European Games + OG QT Minsk (BLR) EOC
2019.07.01-07 Archery World Cup Stage 4 Berlin (GER) WA  Kvietimas
2019.07.03-14 Universiade Napoli (ITA) FISA
2019.07.05-07 Baltijos jūros šalių jaunių žaidynės Karlstand ( SWE ) Karsltand mun./VSF
2019.07.06-07 Tarptautinės varžybos “Compound cup” Utena ULK
2019.07.06-14 Para-Archery European Cup – 2nd leg Nove Mesto (CZE) WAE
2019.07.12-14 Ventspils Open Ventspils (LAT) Odisej
2019.07.13-14 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas (visi lankai) Šiauliai Auksinis šaulys/LLF
2019.07.11-18 Tokyo 2020 Test Event Tokyo (JPN) WA
2019.07.15-20 European Youth Cup – 2nd leg Bucharest (ROM) WAE
2019.07.27-28 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas (visi lankai, visos amžiaus grupės, išskyrus senjorų grupę) Utena ULK/LLF 800
2019.08.09-11 Järvakandi Open Jarvakandi (EST) Ilves
2019.08.17-18 Tarptautinės varžybos “Klaipėdos taurė” Klaipėda Klaipėdos lankininkai 300
2019.08.19-25 World Archery Youth Championships Madrid (ESP) WA
2019.09.02-06 World Archery 3D Championships Lac la Biche AB (CAN) WA
2019.09.07-08 Atviros Klaipėdos m. pirmenybės Klaipėda Harmonija
2019.09.21-22 Tarptautinės varžybos “V.Černiausko atminimo taurė” Vilnius LSK 300
2019.09.30-10.05 European Field Championships Mokrice Catez (SLO) WAE
2019.10.26 Atviros Vilniaus m.  pirmenybės Vilnius LSK 300
2019.11.15-17 Tarptautinės varžybos „Best Indoor“ Alytus Žaliasis lankas 300
2019.11.23 Riga Indoor Championships Riga (LAT) LLŠF
2019.12.14-15 Tarptautinės varžybos “Kalėdinis turnyras” Vilnius LSK