2019

LLF tvarkaraštis atsisiųsti

Latvijos varžybų tvarkaraštis

Estijos varžybų tvarkaraštis

data pavadinimas vieta organizatorius reitingas informacija rezultatai
2019.01.12 LSK taurės I etapas Vilnius LSK  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.01.18-20 Baltic Indoor Open Ventspils (LAT) LLŠF  Kvietimas  Rezultatai
2019.02.02 Tarptautinės Utenos m. taurės varžybos Utena ULK 300  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.02.23 LSK taurės II etapas Vilnius LSK  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.02.26-03.02 European Indoor Championships Samsun (TUR) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.03.09 LSK taurės III etapas Vilnius LSK  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai

 Suvestinė

2019.03.23-24 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas (visi lankai, visos amžiaus grupės) Utena ULK/LLF 500  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.04.09-13 European Grand Prix + Quota Tournament for Minsk European Games Bucharest (ROM) WAE  Kvietimas  Rezultatai
2019.04.10-16 Fazza Para Archery World Ranking Tournament Dubai (UAE) WA  Rezultatai
2019.04.22-28 Archery World Cup Stage 1 Medellin (COL) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.04.28-05.05  Para-Archery European Cup – 1st leg Olbia (ITA) WAE  Kvietimas  Rezultatai
2019.05.11-12 Tarptautinės varžybos „Pavasario strėlės“ Alytus Žaliasis lankas  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.05.06-12 Archery World Cup Stage 2 Shanghai (CHN) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.05.13-18 European Youth Cup – 1st leg Catez (SLO) WAE  Kvietimas  Rezultatai
2019.05.18-19 Tarptautinės sporto klubo “Harmonija” varžybos Klaipėda Harmonija 300  Kvietimas
2019.05.20-26 Archery World Cup Stage 3 Antalya (TUR) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.06.01 Olimpinė diena Klaipėda LLF/LTOK
2019.06.01-02 XVIII Baltic Open Babites (LAT) LLŠF  Kvietimas  Rezultatai
2019.06.03-09 World Archery Para Championships + PG QT Hertogenbosch (NED) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.06.08-09 Tarptautinės varžybos “V.Juozapaičio atminimo taurė” Šiauliai Auksinis šaulys 300  Kvietimas
2019.06.10-16 World Archery Championships + OG QT Hertogenbosch (NED) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.06.22-23 XXXVI Miedzynaradovy Memoryal Ireny Szydlowskej Warszaw (POL) Drukarz  Rezultatai
2019.06.21-30 European Games + OG QT Minsk (BLR) EOC  Rezultatai
2019.06.28-30 Ventspils Open Ventspils (LAT) Odisej
2019.06.30 Atviros Alytaus m. pirmenybės Alytus Žaliasis lankas 300  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.07.01-07 Archery World Cup Stage 4 Berlin (GER) WA  Kvietimas  Rezultatai
2019.07.03-14 Universiade Napoli (ITA) FISA  Kvietimas  Rezultatai
2019.07.05-07 Baltijos jūros šalių jaunių žaidynės Karlstand (SWE) Karsltand mun./VSF  Rezultatai

Rezultatai

2019.07.06-14 Para-Archery European Cup – 2nd leg Nove Mesto (CZE) WAE  Kvietimas  Rezultatai
2019.07.13 Tarptautinės varžybos “Compound cup” Utena ULK  Kvietimas

 Invitation

 Rezultatai
2019.07.13-14 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas (visi lankai) Šiauliai Auksinis šaulys/LLF  Kvietimas
2019.07.11-18 Tokyo 2020 Test Event Tokyo (JPN) WA  Kvietimas
2019.07.15-20 European Youth Cup – 2nd leg Bucharest (ROM) WAE  Kvietimas
2019.07.27-28 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas (visi lankai, visos amžiaus grupės, išskyrus senjorų grupę) Utena ULK/LLF 800  Kvietimas
2019.08.09-11 Järvakandi Open Jarvakandi (EST) Ilves  Kvietimas
2019.08.10 Landšaftinio šaudymo iš lanko varžybos “Jaunimo brizo” taurei laimėti Papiškių k. Jaunimo brizas
2019.08.17-18 Tarptautinės varžybos “Klaipėdos taurė” Klaipėda Klaipėdos lankininkai 300
2019.08.19-25 World Archery Youth Championships Madrid (ESP) WA  Kvietimas
2019.09.02-06 World Archery 3D Championships Lac la Biche AB (CAN) WA  Kvietimas
2019.09.07 Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės Alytus LLF/Žaliasis lankas
2019.09.07-08 Atviros Klaipėdos m. pirmenybės Klaipėda Harmonija
2019.09.21-22 Tarptautinės varžybos “V.Černiausko atminimo taurė” Vilnius LSK 300
2019.09.30-10.05 European Field Championships Mokrice Catez (SLO) WAE  Kvietimas
2019.10.26 Atviros Vilniaus m. sporto centro pirmenybės Vilnius LSK 300
2019.11.15-17 Tarptautinės varžybos „Best Indoor“ Alytus Žaliasis lankas 300
2019.11.23 Riga Indoor Championships Riga (LAT) LLŠF
2019.12.14-15 Tarptautinės varžybos “Kalėdinis turnyras” Vilnius LSK