2018

LLF tvarkaraštis atsisiųsti

data pavadinimas vieta organizatorius reitingas Informacija Rezultatai Nuotraukos
2018.01.06 LSK taurės I etapas Vilnius LSK  Kvietimas  Rezultatai
2018.01.19-21 Latvian Open Indoor Ventspils (LAT) LLŠF  Invitation
2018.01.19-21 Indoor Archery World Cup Stage 3 Nimes (FRA) WA
2018.01.27 LSK taurės II etapas Vilnius LSK  Kvietimas

 Invitation

2018.02.09-11 Indoor Archery World Cup Stage 4 + Final Las Vegas (USA) WA
2018.02.10 Tarptautinės varžybos “Utenos taurė” Utena Utenos lankininkų klubas 300  Kvietimas

 Invitation

2018.02.14-19 World Archery Indoor Championships Yankton (USA) WA  Invitation
2018.02.16-18 Baltic Open Indoor Ventspils (LAT) LLŠF
2018.03.03 LSK taurės III etapas Vilnius LSK
2018.03.17-18 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas (visi lankai, visos amžiaus grupės) Utena Utenos lankininkų klubas/LLF 500
2018.04.14-15 Summer season opening Salas pagasts (LAT) LLŠF
2018.04.23-29 Archery World Cup Stage 1 Shanghai (CHN) WA
2018.05.12-13 XVIII Baltic Open Salas pagasts (LAT) LLŠF
2018.05.15-19 European Youth Cup Rovereto (ITA) WAE
2018.05.19-20 Atviros Klaipėdos miesto pirmenybės Klaipėda Harmonija 300
2018.05.21-26 Archery World Cup Stage 2 Antalya (TUR) WA
2018.06.02 Olimpinė diena Panevėžys LTOK/LLF
2018.06.02-03 Tarptautinės varžybos “V.Juozapaičio atminimo taurė” Šiauliai Auksinis šaulys 300
2018.06.02-10 European Para-Archery Cup – 1st leg Olbia (ITA) WAE
2018.06.16 Kauno miesto pirmenybės (olimpinis lankas: jaunimas, jauniai, jaunučiai, vaikai) Kaunas Kauno lankininkai
2018.06.19-24 Archery World Cup Stage 3 Salt Lake City (USA) WA
2018-06-23 Atviros Alytaus miesto pirmenybės Alytus Žaliasis lankas 300
2018.06.23-24 XXXV Miedzynaradovy Memoryal Ireny Szydlowskej Warszava Drukarz
2018.06.24 Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės Alytus LSFS/LLF
2018.06.26-07.01 European Youth Championships + COQ Patras (GRE) WAE
2018.07.01-08 European Para-Archery Cup – 2nd leg Nove Mesto Nad Metuji (CZE) WAE
2018.07.07-08 Ventspils Open Ventspils (LAT) Odisejs
2018.07.17-22 Archery World Cup Stage 4 Berlin (GER) WA
2018.07.21-22 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas (visi lankai, visos amžiaus grupės (išskyrus senjorų grupę)) Utena Utenos lankininkų klubas/LLF 800
2018.07.30-08.03 European Grand Prix Sofia (BUL) WAE
Data bus patikslinta Tarptautinės varžybos “Compound cup” (skriemulinis lankas) Utena Utenos lankininkų klubas
2018.08.04-05 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas Šiauliai Auksinis šaulys/LLF
2018.08.04-05 Latvian Open Salas pagasts (LAT) LLŠF
2018.08.11-19 European Para Archery Championships Pilsen (CZE) WAE
2018.08.18-19 Tarptautinės varžybos “Klaipėdos taurė” Klaipėda Klaipėdos lankininkai 300
2018.08.18-19 Järvakandi Open Jarvakandi (EST) Ilves
2018.08.27-09.01 European Outdoor Championships Legnica (POL) WAE
2018.09.04-09 World Archery Field Championships Cortina (ITA) WA
2018.09.08-09 Tarptautinės varžybos “46 metai šaudymui iš lanko Klaipėdoje” Klaipėda Harmonija
2018.09.15-16 Tarptautinės varžybos “V.Černiausko atminimo taurė” Vilnius LSK 300
2018.09.15-16 European Club Teams Cup TBD (SPA) WAE
2018.09.18-22 European 3D Championships Gothenbourg (SWE) WAE
2018.09.29-30 Summer season closing Salas pagasts (LAT) LLŠF
2018.10.06-18 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) IOC/WA
2018.10.27-28 Atviros Vilniaus miesto pirmenybės Vilnius LSK 300
2018.11.16-18 Tarptautinės varžybos “Best Indoor” Alytus Žaliasis lankas 300
2018.11.24 Riga championships Riga (LAT) LLŠF
2018.12.15-16 Tarptautinės varžybos “Kalėdinis turnyras” Vilnius LSK 300