Oficialu

Lietuvos lankininkų federacija (LLF) įkurta 1998 m.
Įmonės kodas 191960388.
Žemaitės 6, 03117 Vilnius.
A/S: LT267044060001334156, AB SEB bankas.

LLF 1999 m. buvo priimta į Tarptautinę šaudymo iš lanko federaciją World Archery (WA), kuri jungia 153 pasaulio šalis bei Europos šaudymo iš lanko federaciją World Archery Europe (WAE).
LLF yra Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) narė, Lietuvos sporto fedearcijų sąjungos (LSFS) narė, pripažinta Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Lietuvos antidopingo internetinis puslapis.

LLF vienija šiuos klubus:
Lankininkų sporto klubas (Vilnius),
Lankininkų klubas “Strėlė” (Vilnius),
Sporto klubas “Kauno lankininkai”,
Kauno Sporto Asociacija (Kaunas). Lietuvos Aukščiausiasis Teismas 2017 m. balandžio 19 d. nutartimi panaikino KSA laikinąsias apsaugos priemones dėl 2016 m. sausio 23 d. visuotinio narių susirinkimo pašalinimo KSA (buvusi KŠLA ) iš LLF narių. KSA pašalinta,
Klaipėdos miesto netradicinių sporto šakų klubas “Harmonija”,
Sporto klubas “Klaipėdos lankininkai”,
Sporto klubas “Auksinis šaulys” (Šiauliai),
Alytaus lankininkų klubas “Žaliasis lankas”,
Utenos lankininkų klubas,
Marijampolės sporto klubas “Ugninė strėlė”,
Pakruojo laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau”,
Klubas “Jaunimo brizas” (Molėtai).

LLF struktūra:
Prezidentas – Gediminas Maksimavičius (gediminas.maksimavicius (eta) yahoo.com).
Generalinė sekretorė – Laura Urvakytė-Stankevičienė (info (eta) archery.lt).

Taryba:
Gediminas Maksimavičius (pirmininkas),
Arvydas Čepulionis,
Tomas Kučinskas,
Tomas Liekis,
Virgilijus Šironas.

Vyr.treneriai:
Suaugusiųjų – Gediminas Maksimavičius,
Jaunimo – Tomas Kučinskas ir Inga Timinskienė.

Komisijos:
Revizijos komisija: Ringa Baltrušaitė (pirmininkė), Inga Timinskienė ir Kostas Šliauteris.
Revizijos komisijos darbo reglamentas.
Etikos ir ginčų komisija: Saulius Giegeckas (pirmininkas), Mindaugas Baranauskas, Laila Kuzmienė.
Etikos ir ginčų komisijos darbo reglamentas.


LLF dokumentai:

LLF įstatai 2016m.
LLF Etikos ir drausmės kodeksas.
Dokumentų ir kitos informacijos apie federacijos veiklą LLF nariams pateikimo tvarka.
2016-2020 metų šaudymo iš lanko sporto vizija,strategija ir prioritetai,programa

LLF tarybos sprendimas 2017-06-21
LLF tarybos sprendimas 2017-05-15
LLF prezidento įsakymas 2017-05-08 Nr. 08/05/2017
LLF visuotinio susirinkimo protokolas
LLF tarybos sprendimas 2017-04-19
LLF tarybos sprendimas 2017-04-18
LLF prezidento įsakymas 2017-04-04. Nr. 04/04/2017
LLF visuotinio susirinkimo darbotvarkė 2017-03-13
LLF tarybos sprendimas dėl Lietuvos sporto vilčių žaidynių 2017-03-10
LLF tarybos sprendimas 2017-02-13
LLF tarybos sprendimas  dėl 2017 m NORMATYVŲ 2017-01-10. Žiūrėti pataisymus ir vadovautis tarybos sprendimu Nr. 2017/04/19
LLF pranešimas 2017-01-07
LLF tarybos sprendimas 2017-01-06.
LLF prezidento įsakymas 2017-01-04. Nr. 06/01/17
LLF tarybos sprendimas 2016-08-31.
LLF tarybos sprendimas dėl EUROPOS JAUNIMO RINKTINĖS STOVYKLOS 2016-07-01.
LLF tarybos sprendimas dėl EUROPOS JAUNIMO ČEMPIONATO 2016-06-22.
LLF tarybos sprendimas dėl naujų reitingų  2016-05-31.
LLF tarybos sprendimas dėl Pasaulio Taurės  2016-05-19.
ATRANKINIŲ VARŽYBŲ Į EUROPOS JAUNIMO ČEMPIONATĄ KRITERIJAI 2016-05-15.
LLF tarybos sprendimas-atsakymas į V.Šigausko skundą  2016-05-15.
LLF tarybos susirinkimo protokolas 2016-05-10.
LLF tarybos atsakymas  į pakartotinį KŠLA prašymą 2016-04-01.
LLF tarybos atsakymas į KŠLA prašymą 2016-03-26.
LLF tarybos sprendimas dėl normatyvų į Europos Čempionatą ir kitas TV 2016-03-25.
LLF tarybos sprendimas 2016-03-23.
LLF visuotinio-neeilinio susirinkimo protokolas 2016-02-20
LLF tarybos sprendimas DĖL RINKTINĖS Į EUROPOS ČEMPIONATĄ SUDARYMO 2016-02-20.
LLF tarybos posėdžio protokolas 2016-02-20 Nr. 2016/02/20.
LLF prezidento  sprendimas 2016-02-05.
LLF tarybos sprendimas 2016-02-04.
LLF visuotinio susirinkimo protokolas 2016-02-03
LLF tarybos sprendimas 2016-02-02.
LLF meistriškumo taškai už 2015 metus, taškų skaičiavimo principai 2015-12-10.
LLF visuotinio eilinio susirinkimo kvietimas 2015-12-06
LLF projektai 2016 metams:12, 3, 4, 5, 6.
LLF tarybos sprendimas dėl dalyvavimo PČ Turkijoje normatyvų ir finansavimo nustatymo 2015-11-19.
LLF tarybos sprendimas 2015-09-28.
LLF tarybos sprendimas 2015-09-15. NEBEGALIOJA po 2015-09-28d. tarybos sprendimo.
LLF tarybos sprendimas 2015-09-08.
LLF tarybos sprendimas 2015-08-28.
LLF tarybos sprendimas 2015-08-16.
LLF tarybos sprendimas 2015-08-14.
LLF tarybos sprendimas 2015-08-05.
LLF tarybos sprendimas dėl PČ dalyvių 2015-07-24.
LLF tarybos sprendimas 2015-07-16.
LLF tarybos sprendimas 2015-07-01.
LLF tarybos sprendimas 2015-06-10.
LLF tarybos sprendimas 2015-05-27.
LLF prezidento sprendimas 2015-05-11.
LLF prezidento sprendimas 2015-05-05.
LLF prezidento sprendimas 2015-05-04.
LLF prezidento sprendimas 2015-04-23.
Kandidatų į olimpinio lanko nacionalines rinktines patekimo kriterijai.
Lietuvos šaudymo iš lanko (olimpinė rungtis) pasiruošimo pasaulio čempionatui planas.
LLF prezidento sprendimas 2015-03-27.
Normatyvai skriemulinių lankų grupei į pasaulio čempionatą, 2015-03-15.
LLF išplėstinio tarybos posėdžio protokolas 2015-03-08 Nr. 2015/03/08.
Pareigybinės instrukcijos: viceprezidento, generalinio sekretoriaus, tarybos narių, vyr.trenerio.
LLF tarybos sprendimas 2015-01-31 Nr.2.
LLF prezidento sprendimas 2015-02-02 Nr.1 Dėl sportininkų dalyvavimo uždarų patalpų Europos čempionate Koperio mieste Slovėnijoje 2015 m. vasario 24 – 28 dienomis.
LLF visuotinio narių susirinkimo protokolas 2015-01-17 Nr. 2015/01/17.
LLF tarybos sprendimas Nr. 11/05 dėl atrankinių varžybų į EČ Slovėnijoje. 2014.11.05.
LLF tarybos sprendimas Nr. 10/29 dėl EČ, EJČ, PČ ir PJČ atrankos kriterijų bei dalyvių finansavimo. 2014.10.29.
LLF visuotinio narių susirinkimo protokolas Nr. 27/09/2014, 2014.09.27.
Tarybos nutarimas dėl atrankos kriterijų 2013.12.14.
Tarybos nutarimas 2013.12.14.
Tarybos nutarimas 2012.12.07.
LLF visuotinio narių susirinkimo protokolas Nr. 09/22, 2012.09.22.

Kiti įstatymai.

Lietuvos lankininkų federacija. Faktai ir skaičiai. 2008 metų statistika.