2016

LLF tvarkaraštis atsisiųsti

data pavadinimas vieta organizatorius reitingas informacija rezultatai nuotraukos
2016.01.02-03 Klubo “Strėlė” turnyras uždarose patalpose Vilnius Strelė  Kvietimas  Rezultatai  Nuotraukos
2016.01.15-17 Indoor Archery World Cup Stage 3 Nimes (FRA) WA 1000
2016.01.16-17 LSK taurės I etapas Vilnius LSK  Kvietimas

Invitation

Rezultatai
2016.01.22-24 Latvian Open indoor (tradiciniai, paprasti) Jaunpils (LAT) LLŠF  Invitation  Rezultatai
2016.01.29-31 Indoor Archery World Cup Stage 4 + Final Las Vegas (USA) WA  1000
2016.01.30 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas (paprasti lankai) Vilnius LSK/LLF  500  

Kvietimas

 

 Rezultatai  Nuotraukos
2016.01.31 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas (ilgieji ir istoriniai lankai) Vilnius Strelė/LLF  Kvietimas  Rezultatai  Nuotraukos
2016.02.06 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų, jaunimo, jaunių ir jaunučių uždarose patalpose čempionatas Vilnius LSK/LLF  Kvietimas  Rezultatai  Nuotraukos
2016.02.12-14 Latvian Open indoor Jaunberze (LAT) LLŠF  Invitation
2016.02.13-14 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas (olimpiniai ir skriemuliniai lankai) Vilnius LLF/LSK  500  Kvietimas

Invitation 

 Rezultatai
2016.02.26-28 Baltic Open indoor (tradiciniai, paprasti) Jaunpils (LAT) LLŠF 500  Invitation  Rezultatai  Nuotraukos
2016.03.01-06 World Archery Indoor Championships Ankara (TUR) WA  1200  Invitation  Rezultatai
2016.03.04-06 Baltic Open indoor Grobina (LAT) LLŠF  500  Invitation  Rezultatai
2016.03.12 LSK taurės II etapas Vilnius LSK  Kvietimas

Invitation

 Rezultatai
2016.03.26 LSK taurės III etapas Vilnius LSK  Kvietimas

Invitation

 Rezultatai
2016.04.02-10 European Para Archery Championships + Para CQT Europe Challans (FRA) WAE
2016.04.12-16 European Grand Prix, 1st leg Sofia (BUL) WAE 700  Invitation
2016.04.16-17 Summer season opening Salas pagasts (LAT) LLŠF  Invitation  Rezultatai
2016.04.23-24 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko 3D čempionatas (IFAA 3D Round) Dubingiai Strėlė
2016.04.26-05.01 Archery World Cup Stage 1 Shanghai (CHN) WA 1000
2016.05.02-07 European Youth Cup, 1st leg Héviz (HUN) WAE
2016.05.10-15 Archery World Cup Stage 2 + CQT Americas Medellin (COL) WA  1000
2016.05.21-22 Tarptautinės varžybos skirtos klubo “Harmonija” 23-osioms metinėms pažymėti Klaipėda Harmonija  Kvietimas  Rezultatai
2016.05.23-29 European Championships + CQT Europe Nottingham (GBR) WAE 1100  Invitation  Rezultatai  Nuotraukos
2016.05.28 Kauno SM “Gaja” ir SK “Kauno lankininkai” jaunimo, jaunių ir jaunučių pirmenybės (olimpiniai lankai) Kaunas Kauno lankininkai  Kvietimas  Rezultatai  Nuotraukos
2016.05.28 Olimpinė diena Šiauliai LLF/Auksinis šaulys
2016.06.01-05 World Archery University Championships Ulan Bator (MGL) WA 1200  Rezultatai
2016.06.03-05 XVI Baltic Open Salas pagasts (LAT) LLŠF  500  Rezultatai
2016.06.11 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Alytus LLF/Žaliasis lankas  Kvietimas  Rezultatai
2016.06.11-12 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas Šiauliai LLF/Auksinis Šaulys Kvietimas  Rezultatai
2016.06.13-19 Archery World Cup Stage 3 + Final Olympic Qualifier Antalya (TUR) WA  1000  Invitation  Rezultatai
2016.06.18 Atviros Klaipėdos miesto pirmenybės Klaipėda Harmonija  Atšauktos
2016.06.21-25 European Grand Prix, 2nd leg Riom (FRA) WAE 700
2016.06.25 FITA EXTREME Salas pagasts (LAT) LLŠF  Kvietimas  Rezultatai
2016.07.02 Landšaftinio šaudymo varžybos “Jaunimo brizo” taurė  Molėtų raj. Jaunimo brizas  Kvietimas  Rezultatai
2016.07.09 Riga cup Riga (LAT) LLŠF  Rezultatai
2016.07.10 Jurmala Open Jurmala (LAT) LLŠF  Rezultatai
2016.07.19-23 European Youth Championships Bucharest (ROM) WAE  Invitation  Rezultatai
2016.07.23-24 Tarptautinės varžybos “V.Juozapaičio atminimo taurė” Šiauliai Auksinis šaulys 300  Kvietimas  Rezultatai  Nuotraukos
2016.07.29-31 Atviras Lietuvos  landšaftinio šaudymo iš lanko čempionatas (IFAA Field Round) Trakų raj. Strelė
2016.08.05-21 Olympic Games (Archery: 5-12 August) Rio de Janeiro (BRA) IOC
2016.08.06-07 Tarptautinės varžybos “Klaipėdos taurė” Klaipėda Klaipėdos lankininkai  300  Kvietimas

Invitation

 Rezultatai

Dvikovos

 Nuotraukos
2016.08.12-14 Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas Alytus LLF/Žaliasis lankas  800  Kvietimas

 Invitation

Rezultatai  Nuotraukos
2016.08.19-21  Jarvakandi Open  Jarvakandi(EST)  Rezultatai
2016.08.26-28 Tarptautinės varžybos “Best in Lithuania”  Alytus  Žaliasis lankas  300  Kvietimas

Informacija

 Rezultatai
2016.08.30-09.03 European 3D Championships Mokrice-Catez (SLO) WAE  Invitation  Rezultatai
2016.09.03-04 Latvian Open Salas pagasts (LAT) LLŠF  Rezultatai
2016.09.03-04 Tarptautinės varžybos skirtos šaudymui iš lanko Klaipėdoje 44-osioms metinėms pažymėti Klaipėda Harmonija  300  Kvietimas
 2016.09.10 Lietuvos sporto vilčių žaidynės  Alytus  Žaliasis lankas/LLF  Informacija

Nuostatai

 Rezultatai  Nuotraukos
2016.09.07-18 Paralympic Games (Para Archery: 9-16 September) Rio de Janeiro (BRA) IOC
2016.09.17-18 Tarptautinės varžybos “V.Černiausko atminimo taurė”( skriemuliniai ir olimpiniai lankai) Šiauliai Auksinis Šaulys 300  Kvietimas  Rezultatai  Nuotraukos
2016.09.18 Tarptautinės varžybos “V.Černiausko atminimo taurė”( paprasti ir ilgieji lankai ) Vilnius LSK 300  Kvietimas

Invitation (ru)

 Rezultatai
2016.09.24-25 Archery World Cup Final Odense (DEN) WA
2016.09.27-10.02 World Archery Field Championships Dublin (IRL) WA  Invitation  Rezultatai
2016.10.01-02 European Club Team Cup Sofia (BUL) WAE
2016.10.08 Summer season closing Salas pagasts (LAT) LLŠF
2016.11.26-27 Atviros Vilniaus miesto pirmenybės Vilnius LSK  300  Kvietimas

Invitation

 Rezultatai   Nuotraukos
2016.11.26-27 Indoor Archery World Cup Stage 1 Marrakesh (MAR) WA  Rezultatai
 2016.12.10-11  Indoor Archery World Cup Stage 2  Bangkok (THA)  WA
 2016.12.17-18  Tarptautinės varžybos “Kalėdinis turnyras”  Vilnius  LSK  300  Kvietimas

Invitation

 Rezultatai

Į LLF varžybų tvarkaraštį neįtrauktos varžybos:

2016.01.30-31 30a Cocca d’oro. Rezultatai

2016.02.06-07  8°INDOOR Città di Erba. Rezultatai

2016.02.20 Campionati Italiani Indoor 2016. Rezultatai

2016.04.10 FITA STAR – XV° Trofeo Città di Milano. Rezultatai

2016.04.17 70/60 Aprile 2016. Rezultatai

2016.04.23-24 2016 LIGUE DE COTE D’AZUR DE TIR A L’ARC. Rezultatai

2016.06.05 II° 70m. del Bramante A.S.D. Arcieri Vigevano Torre del Bramante. Rezultatai

2016.06.19 Campionato Regionale targa OL-J,S,M. Rezultatai

2016.07.10 25ennale Arcieri Varian 70/60mt Round (OL) – 50mt Round (CO) Settimo Torinese (TO) Rezultatai

2016.09.16-18 Campionati Italiani Targa 2016 FITARCO (Fitar) Monte Argentario (ITA) Rezultatai

2016.10.29-30 *XXV Torneo del Bramante A.S.D. Arcieri Vigevano Torre del Bramante* *Vigevano ( ITA) Rezultatai

2016.11.19-20 “18° Memorial Dario Grassi” Olgiate Molgora ( ITA) Rezultatai

2016.11.26-27 *Indoor 18 m* Bussero (ITA), Rezultatai

2016.12.17-18 “XXII TROFEO NATALE DELL’ARCIERE EVERY ARCHERY TEAM MILANO (ITA), Rezultatai