Medos Večkytės sėkmė Pasaulio čempionate: trys Pasaulio rekordai ir aukso medalis

Rumunijoje kovo 30 – balandžio 2 dienomis vykusiame Pasaulio šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionate (IFAA) dalyvavo ir šešių lietuvių delegacija.

WIAC2017

Bene geriausias įmanomas varžybų scenarijus šįkart susiklostė jauniausiai delegacijos narei Medai Večkytei. Per tris varžybų dienas BH-R jaunių grupėje Lietuvos atstovė pagerino net tris Pasaulio rekordus, o varžybų kulminacijoje dar pasipuošė ir aukso medaliu!

Vos 2 taškų patekimui į prizininkių trejetuką pritrūko dar vienai lietuvei – Aidai Grigienei. Šįkart ji turėjo tenkintis ne prizine, bet labai aukšta šiose varžybose ketvirtąja vieta.

Kitų Lietuvos atstovų bei pilni varžybų rezultatai

DELFI straipsnis

Baltijos šalių čempionatas (IFAA)

Siguldoje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionate (IFAA) dalyvavo 11 Lietuvos lankininkų ir jiems pavyko iškovoti 6 medalius (4 aukso, 1 sidabro, 1 bronzos)!

Čempionais tapo:
Žydrūnas Večkys (AMHB grupė);
Elzė Večkytė (CFBB-R grupė);
Vladimir Mosin (AMBB-R grupė);
Meda Viktorija Večkytė (JFBH-R grupė)!

BC_IFAA

Pilni rezultatai

Paaiškėjo Lietuvos šaudymo iš lanko čempionai

Savaitgalį Alytus miesto stadiono salėje vykusiame atvirame Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionate pirmą kartą vienoje vietoje startavo visos lankų tipų ir amžiaus grupės. Rekordiniame Lietuvos čempionate debiutavo ir neįgalieji sportininkai, kurie varžėsi skriemulinių bei paprastųjų lankų grupėse. Iš viso dėl čempionų titulų sportininkai kovojo net 31 grupėje, o varžybose startavo net 132 lankininkai.

Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionais tapo:

Olimpiniai lankai:
moterys: Kristina Abramaitytė
vyrai: Ignas Morkeliūnas
senjorai: Vladas Šigauskas
merginos: Juliana Semionova
jaunės: Kristina Abramaitytė
jauniai: Skirmantas Petronis
jaunutės: Julija Paškevičiūtė
mergaitės: Viltė Fiodorovaitė
berniukai: Jonas Grigaravičius
moterų komanda: Simona Ramoškaitė, Saulė Rimkevičiūtė, Gerda Sankauskaitė
vyrų komanda: Antanas Barkauskas, Adam Kovalevskij, Adrian Kovalevskij

Skriemuliniai lankai:
moterys: Liepa Petkūnaitė
vyrai:Remigijus Bileišis
vyrai (neįgalieji): Rolandas Baranauskas
senjorai: Valerijus Denisovas
merginos: Liepa Petkūnaitė
vyrų komanda: Remigijus Bileišis, Marius Grigaravičius, Andrius Petravičius

Paprastieji lankai:
moterys: Margarita Matvijenko
vyrai: Aidas Jurgaitis
neįgalieji (vyrai): Gintautas Barysas
neįgalieji (moterys): Anželika Molis
senjorai: Algimantas Vileikis
jaunės: Meda Večkytė
jauniai: Domantas Bražinskas
jaunutės: Elzė Večkytė
jaunučiai: Ąžuolas Šlapikas
vyrų komanda: Aidas Jurgaitis, Dmitrijus Kuznecovas, Vladimir Mosin

Ilgieji ir istoriniai lankai:
moterys: Aida Grigienė
vyrai: Arvydas Banys
senjorai: Arvydas Banys
vyrų komanda: Arūnas Barauskas, Vitalijus Naumavičius, Egidijus Sekorskas

Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas

Pilni rezultatai

DELFI straipsnis

Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas

Kovo 4 – 5 dienomis Alytaus miesto stadiono sporto salėje (Birutės g. 5)  vyks Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas, kuriame šįkart startuos visos amžiaus grupės (suaugusieji, neįgalieji, senjorai, jaunimas, jauniai, jaunučiai bei vaikai). Kviečiame dalyvauti!

Kvietimas į Lietuvos čempionatą

KVIETIMAS

INVITATION

 

Lietuvių pergalės Baltijos šalių čempionate

Vasario 4 – 5 dienomis Ventspilyje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionate Lietuvos atstovai iškovojo net 14 medalių!

Aukso medalius iškovojo ir Baltijos šalių čempionais tapo:
Mindaugas Junevičius (paprasti lankai, vyrai);
Margarita Butiakova (paprasti lankai, moterys);
Inga Timinskienė ir Ugnius Timinskas (skriemulinių lankų mišrių porų varžybos);
Margarita Butiakova ir Mindaugas Junevičius (paprastų lankų mišrių porų varžybos);

Sidabro medalius iškovojo:
Ignas Morkeliūnas (olimpiniai lankai, vyrai);
Inga Timinskienė (skriemuliniai lankai, moterys);
Nerijus Svedas (paprasti lankai, vyrai);
Margarita Matvijenko (paprasti lankai, moterys);
Arnoldas Jurgaitis (tradiciniai lankai, vyrai);
Aida Grigienė (tradiciniai lankai, moterys);

Bronzos medalius iškovojo:
Vladas Šigauskas (olimpiniai lankai, vyrai);
Arūnas Gurevičius (paprasti lankai, vyrai);
Stasys Svetlauskas (tradiciniai lankai, vyrai);
Margarita Matvijenko ir Nerijus Svedas (paprastų lankų mišrių porų varžybos).

Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionatas

Pilni varžybų rezultatai

V. Šigauskas pagerino Europos ir Pasaulio rekordus

Sausio 14-ą dieną Ventspilyje (Latvija) vykusiame atvirame Latvijos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionate Vladas Šigauskas, šaudydamas 25m/Round pratimą olimpiniu lanku, surinko 582 taškus ir pagerino Europos bei Pasaulio senjorų grupės rekordus.
Vladas Šigauskas
Tarptautinė šaudymo iš lanko federacija (WA) ir Europos šaudymo iš lanko federacija (WAE) patvirtino abu Lietuvos atstovo V. Šigausko rekordus.
V. Šigausko Pasaulio rekordas

Kvietimas į Baltic Indoor Open

Baltic Indoor Open


Time & Place
 3.-5.02.2017., Ventspils Olympic Center (Sporta iela 7/9, Ventspils)

Bows: RecurveCompoundBarebowTraditional

Exercise: 25m Round + 18m Round + Eliminations (R,B,T – SET, C – cumulative) + MIX teams (if there is at least 4 teams, team registration is till start of qualification)

Program:

2017.02.3.
21:00-22:00 – Warm-up, registration, technical commission
2017.02.4.
8:00-9:00 – Registration, technical commission
9:00-9:15 – Opening Ceremony
9:15-9:30 – Warm-up for B & C
9:30-11:30 – 25m Round (B – full target, C – triple target)
11:30-11:45 –Warm-up for R & T
11:45-13:45 – 25m Round (R & T – full target)
13:45-14:15 – Break
14:15-16:15 – 18m Round (B – full target, C – triple target, one warm-up end)
16:15-18:15 –18m Round (R – full target, T – triple target, one warm-up end)
18:15-18:45 – Break
18:45 – Eliminations until 1/8 (one warm-up end when starting)
2017.02.5.
9:00-10:00 – Warm-up
10:00-15:00 – Individual eliminations
15:00-17:00 – Mix team eliminations
18:00 – Award ceremony

Participant fee: 20.00 euro only to LAF account LV31HABA0551037808313 (HABALV22, Swedbank, Latvijas Loka Šaušanas Federācija, Reg.Nr. LV40008026008), in notes – BACT17 name, surname, division.

Registration till 27.01.2017. in registration form.

Max participants 80 in B & C, 80 in R & T

Participants list

For more information please write to registration@archery.lv

 

Accommodation

Hotel OC Ventspils

Price per person 12.00 euro in double or triple rooms.

For reservations please call or e-mail hotel and use password “archery competition” (without password price will be different)

Address: Lielais prospekts 33, Ventspils
Phone. +371 636 28032
Fax: +371 636 28032
e-mail: viesnica@ocventspils.lv
web: http://www.hotelocventspils.lv

Keičiasi varžybų laikas

Dėmesio, dėl nedidelio dalyvių skaičiaus keičiasi savaitgalį vyksiančių “Strėlės” uždarų patalpų varžybų laikas ir grupės:
Sausio 8 dieną (sekmadienį):
10:00 pradeda šaudyti (treniruotės pradžia ir šaudymas) ilgųjų lankų moterų ir vyrų grupė (bendra)
Bei Paprastųjų lankų vyrų ir moterų grupė (bendra)
16:00  pradeda šaudyti (treniruotės pradžia ir šaudymas) olimpinių lankų vyrų ir moterų grupė (bendra)
bei skriemulinių lankų vyrų ir moterų grupė (bendra)
Šeštadienio startai keliami į sekmadienį.

Kvietimas į varžybas

Klubas “Strelė” Kviečia lankininkus į uždarų patalpų varžybas pagal WA taisykles Sausio 7-8dienomis

Šeštadienis (Sausio 7)

Šaudo olimpiniai ir skriemuliniai lankai

Sekmadienis (Sausio 8)

Šaudo ilgieji/tradiciniai ir paprastieji lankai

Pilna programa prisegtame Kvietime

skelbimas2017streleindoor

Gražių švenčių visiems pasaulio lankininkams!

sventes