Reitingai. Olimpiniai lankai

Pilna lentelė
2019.04.03
Reitingų lentelėje radę neatitikimų praneškite info (eta) archery.lt

moterys:

Paulina Ramanauskaitė 1999 Žaliasis lankas
Inga Timinskienė 1988 Žaliasis lankas
Kristina Abramaitytė 2000 ASRC-Žaliasis lankas
Dalia Čiupailienė 1955 LSK
Akvilė Daubaraitė 1987 LSK
Laila Kuzmienė 1969 Klaipėdos lankininkai
Vitalija Balčiūnaitė 2000 ASRC-Žaliasis lankas
Margarita Butiakova 1989 LSK
Inesa Sladkevičiūtė 2002 KSA
Vika Andrulienė 1977 Klaipėdos lankininkai
Iveta Ramanauskaitė 2002 Vilniaus m. SC-LSK
Meda Večkytė 2003 LSK
Miglė Motiejūnaitė 1999 SM Gaja – KL
Juliana Semionova 1998 LSK
Liepa Lapašinskaitė 2002 SM Gaja – KL
Gabija Sergejevaitė 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Miglė Pranevičiūtė 2004 Vilniaus m. SC-LSK
Julija Paškevičiūtė 2004 SM Gaja – KL
Marija Kostiuchina 1998 LSK
Santa Vožbutaitė 2002 KSA

vyrai:

Vladas Šigauskas 1967 KSA
Adrian Kovalevskij 1993 Harmonija
Modestas Šliauteris 1990 Auksinis šaulys
Dalius Mačernius 1977 LSK
Adam Kovalevskij 1995 LSK
Dovydas Bagdanavičius 1975 LSK
Arvydas Čepulionis 1962 Kauno lankininkai
Ramūnas Kašėta 1972 KSA
Aidas Jurgaitis 1973 LSK
Vidmantas Vaičekauskis 1963 Klaipėdos lankininkai
Algimantas Petrauskas 1977
Ugnius Timinskas 1989 Žaliasis lankas
Dmitrij Kuznecov 1977 LSK
Aleksandr Maksymov 1976 LSK
Taurūnas Lubys 1965 Klaipėdos lankininkai
Dominykas Jančiukas 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Gintaras Maldutis 1964 LSK
Regimantas Čiupaila 1956 LSK
Mindaugas Dirsė 1976 KSA
Aleksandras Jocius 1992 LSK
Giedrius Kavaliauskas 1973 Klaipėdos lankininkai
Romualdas Rečiūga 1949 Harmonija
Stasys Mickus 1960 Klaipėdos lankininkai
Lenardas Bernotas 1968 Klaipėdos lankininkai
Arvydas Ūsas 1955 Kauno lankininkai
Arvydas Bagarauskas 1954 LSK
Vaidotas Sipavičius 1971 Auksinis Šaulys
Svajūnas Marteckas 1975
Povilas Margelevičius 1995 KSA
Justas Antanaitis 2002 LSK
Skirmantas Petronis 2002 KSA
Aurimas Alesius 1998 Gaja-Kauno lankininkai
Vilius Levickas 1982 KSA
Antanas Barkauskas 1996 LSK
Motiejus Glaveckas 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Valdas Juozaitis 1968 Auksinis šaulys
Valdas Narkūnas 1959 Strėlė

Reitingas – tai lankininko užimama pozicija einamuoju momentu savo šaudymo grupėje.

Reitingai yra skaičiuojami po kiekvienų reitinginių varžybų olimpinių, skriemulinių ir paprastų lankų grupėms. Vedamas vidurkis iš 5 geriausių varžybų.

Lankininko reitingas (LR) priklauso nuo:

surinktų taškų kvalifikacinėse varžybose (A), užimtos vietos atkrentamosiose varžybose (B), dalyvių grupėje skaičiaus (C), papildomų taškų už aukštus rezultatus (D).

LR (vienų varžybų) = A+B+C+D

A: taškai kvalifikacinėse varžybose:

-pratimo 70m Round surinkti taškai x koef. 1,98 arba

-pratimo 50m Round surinkti taškai x koef. 2 arba

-pratimo 18m Round surinkti taškai x koef. 2,10 arba

-pratimo 18m Round paprastiems lankams surinkti taškai x koef. 1,2

B: taškai už vietą atkrentamosiose varžybose, priklausomai nuo varžybų reitingo:

kai varžybų reitingas 300:

I-300; II-200; III-100; IV-80; V-40; VI-30; VII-20; VIII-10.

kai varžybų reitingas 500:

I-500; II-300; III-200; IV-100; V-60; VI-50; VII-40; VIII-30.

kai varžybų reitingas 800:

I-800; II-700; III-500; IV-300; V-100; VI-80; VII-60; VIII-40.

C: dalyvių skaičius x 10.

D: papildomi taškai:

už SM normatyvą 200 reitingo taškų, už TKSM normatyvą 400 reitingo taškų už pagerintus Lietuvos rekordus: už asmeninius 800 taškų, už komandinius 400 taškų

Už rezultatus pasiektus nereitinginėse arba tarptautinėse varžybose papildomi taškai pridedami prie artimiausių reitinginių vržybų.

Reitinginės varžybos:

Lietuvos čempionatas – 800 reitingo taškų

Lietuvos čempionatas uždarose patalpose – 500 reitingo taškų

WA kalendoriuje įtrauktos Lietuvoje vykdomos varžybos – 500 reitingo taškų

Kitos Lietuvoje vykdomos reitinginės varžybos – 300 reitingo taškų

Naujas reitingų skaičiavimas įsigalioja nuo 2016m. birželio 1d.