Reitingai. Olimpiniai lankai

Pilna lentelė
2018.09.17
Reitingų lentelėje radę neatitikimų praneškite info (eta) archery.lt

moterys:

Paulina Ramanauskaitė 1999 ASRC-Žaliasis lankas
Kristina Abramaitytė 2000 ASRC-Žaliasis lankas
Vitalija Balčiūnaitė 2000 ASRC-Žaliasis lankas
Dalia Čiupailienė 1955 LSK
Laila Kuzmienė 1969 Klaipėdos lankininkai
Margarita Butiakova 1989 LSK
Inga Timinskienė 1988 Žaliasis lankas
Saulė Rimkevičiūtė 1998 SM Gaja – KL
Vika Andrulienė 1977 Klaipėdos lankininkai
Inesa Sladkevičiūtė 2002 KSA
Liepa Lapašinskaitė 2002 SM Gaja – KL
Miglė Motiejūnaitė 1999 SM Gaja – KL
Iveta Ramanauskaitė 2002 Vilniaus m. SC-LSK
Gerda Sankauskaitė 1997 SM Gaja – KL
Julija Paškevičiūtė 2004 SM Gaja – KL
Akvilė Daubaraitė 1987 LSK
Gabija Sergejevaitė 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Dangerūta Nosalienė 1970 LSK

vyrai:

Adrian Kovalevskij 1993 LSK
Vladas Šigauskas 1967 KSA
Modestas Šliauteris 1990 Auksinis šaulys
Ramūnas Kašėta 1972 KSA
Arvydas Čepulionis 1962 Kauno lankininkai
Dovydas Bagdanavičius 1975 LSK
Aidas Jurgaitis 1973 LSK
Vidmantas Vaičekauskis 1963 Klaipėdos lankininkai
Adam Kovalevskij 1995 LSK
Romualdas Rečiūga 1949 Harmonija
Algimantas Petrauskas 1977 KSA
Gintaras Maldutis 1964 LSK
Lenardas Bernotas 1968 Klaipėdos lankininkai
Taurūnas Lubys 1965 Klaipėdos lankininkai
Arvydas Bagarauskas 1954 LSK
Regimantas Čiupaila 1956 LSK
Vaidotas Sipavičius 1971 Auksinis Šaulys
Dmitrij Kuznecov 1977 LSK
Giedrius Kavaliauskas 1973 Klaipėdos lankininkai
Aleksandras Jocius 1992 LSK
Oleksandr Maksymov 1976 LSK
Dominykas Jančiukas 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Arvydas Ūsas 1955 Kauno lankininkai
Mindaugas Dirsė 1976 KSA
Valdas Narkūnas 1959 Strėlė
Stasys Mickus 1960 Harmonija
Dalius Mačernius 1977 LSK
Ugnius Timinskas 1989 Žaliasis lankas
Aurimas Alesius 1998 Gaja-Kauno lankininkai
Algirdas Šaumanas 1984 Utenos lankininkų klubas
Antanas Barkauskas 1996 LSK
Svajūnas Marteckas 1975 Strėlė
Domantas Bražinskas 2002 ASRC-Žaliasis lankas
Žydrūnas Karpavičius 1973 KSA
Valdas Juozaitis 1968 Auksinis šaulys

Reitingas – tai lankininko užimama pozicija einamuoju momentu savo šaudymo grupėje.

Reitingai yra skaičiuojami po kiekvienų reitinginių varžybų olimpinių, skriemulinių ir paprastų lankų grupėms. Vedamas vidurkis iš 5 geriausių varžybų.

Lankininko reitingas (LR) priklauso nuo:

surinktų taškų kvalifikacinėse varžybose (A), užimtos vietos atkrentamosiose varžybose (B), dalyvių grupėje skaičiaus (C), papildomų taškų už aukštus rezultatus (D).

LR (vienų varžybų) = A+B+C+D

A: taškai kvalifikacinėse varžybose:

-pratimo 70m Round surinkti taškai x koef. 1,98 arba

-pratimo 50m Round surinkti taškai x koef. 2 arba

-pratimo 18m Round surinkti taškai x koef. 2,10 arba

-pratimo 18m Round paprastiems lankams surinkti taškai x koef. 1,2

B: taškai už vietą atkrentamosiose varžybose, priklausomai nuo varžybų reitingo:

kai varžybų reitingas 300:

I-300; II-200; III-100; IV-80; V-40; VI-30; VII-20; VIII-10.

kai varžybų reitingas 500:

I-500; II-300; III-200; IV-100; V-60; VI-50; VII-40; VIII-30.

kai varžybų reitingas 800:

I-800; II-700; III-500; IV-300; V-100; VI-80; VII-60; VIII-40.

C: dalyvių skaičius x 10.

D: papildomi taškai:

už SM normatyvą 200 reitingo taškų, už TKSM normatyvą 400 reitingo taškų už pagerintus Lietuvos rekordus: už asmeninius 800 taškų, už komandinius 400 taškų

Už rezultatus pasiektus nereitinginėse arba tarptautinėse varžybose papildomi taškai pridedami prie artimiausių reitinginių vržybų.

Reitinginės varžybos:

Lietuvos čempionatas – 800 reitingo taškų

Lietuvos čempionatas uždarose patalpose – 500 reitingo taškų

WA kalendoriuje įtrauktos Lietuvoje vykdomos varžybos – 500 reitingo taškų

Kitos Lietuvoje vykdomos reitinginės varžybos – 300 reitingo taškų

Naujas reitingų skaičiavimas įsigalioja nuo 2016m. birželio 1d.