Lietuvos čempionai

2017 uždarų patalpų

Olimpiniai lankai:
moterys: Kristina Abramaitytė
vyrai: Ignas Morkeliūnas
senjorai: Vladas Šigauskas
merginos: Juliana Semionova
jaunės: Kristina Abramaitytė
jauniai: Skirmantas Petronis
jaunutės: Julija Paškevičiūtė
mergaitės: Viltė Fiodorovaitė
berniukai: Jonas Grigaravičius
moterų komanda: Simona Ramoškaitė, Saulė Rimkevičiūtė, Gerda Sankauskaitė
vyrų komanda: Antanas Barkauskas, Adam Kovalevskij, Adrian Kovalevskij

Skriemuliniai lankai:
moterys: Liepa Petkūnaitė
vyrai:Remigijus Bileišis
vyrai (neįgalieji): Rolandas Baranauskas
senjorai: Valerijus Denisovas
merginos: Liepa Petkūnaitė
vyrų komanda: Remigijus Bileišis, Marius Grigaravičius, Andrius Petravičius

Paprasti lankai:
moterys: Margarita Matvijenko
vyrai: Aidas Jurgaitis
neįgalieji (vyrai): Gintautas Barysas
neįgalieji (moterys): Anželika Molis
senjorai: Algimantas Vileikis
jaunės: Meda Večkytė
jauniai: Domantas Bražinskas
jaunutės: Elzė Večkytė
jaunučiai: Ąžuolas Šlapikas
vyrų komanda: Aidas Jurgaitis, Dmitrijus Kuznecovas, Vladimir Mosin

Ilgieji ir istoriniai lankai:
moterys: Aida Grigienė
vyrai: Arvydas Banys
senjorai: Arvydas Banys
vyrų komanda: Arūnas Barauskas, Vitalijus Naumavičius, Egidijus Sekorskas

2016

Olimpiniai lankai:

moterys: Juliana Semionova
vyrai: Vladas Šigauskas
moterų komanda : D. Nosalienė/G. Pociūnaitė/ J. Semionova 
vyrų komanda: A. Kovalevskij/ A. Barkauskas/ D. Bagdanavičius
mišrių porų komanda: J. Semionova/ A. Barkauskas 

Skriemuliniai lankai:

moterys: Beata Guobužaitė
vyrai: Marius Grigaravičius
vyrų komada: G. Sakalauskas/ R. Petkevičius/ R. Lipnickas
mišrių porų komanda: I. Kizeliauskaitė/ G. Sakalauskas

Paprasti lankai:

moterys: Austėja Šironaitė
vyrai: Mindaugas Junevičius
senjorai: Algimantas Vileikis
vyrų komanda:  A. Gurevičius/ M. Junevičius/ V. Mosin
mišrių porų komanda: S. Mocartaitė/ M. Junevičius

Ilgieji ir istoriniai lankai:

vyrai: Vladimir Mosin

2016 uždarų patalpų
Olimpiniai lankai:
moterys: Kristina Abramaitytė
vyrai: Ramūnas Kašėta
jaunučiai: Skirmantas Petronis
jaunės: Jolanta Dunovska
jauniai: Rokas Gelžinis
jaunimas (merginos) :Saulė Rimkevičiūtė
jaunimas (vaikinai): Aurimas Alesius
senjorai: Vidmantas Vaičekauskis
Skriemuliniai lankai:
moterys: Inga Kizeliauskaitė
vyrai: Vladas Šigauskas
jaunės: Beata Guobužaitė
senjorai: Valerijus Denisovas
Paprasti lankai:
moterys: Margarita Butiakova
vyrai: Aidas Jurgaitis
jaunutės: Elzė Večkytė
jaunučiai: Nedas Tumasonis
jaunės: Meda Večkytė
jaunimas (vaikinai): Linas Šironas
senjorai: Arvydas Banys
Ilgieji lankai:
moterys: Aida Grigienė
vyrai: Vytas Karpavičius

2015
Olimpiniai lankai:
jaunės: Juliana Semionova, Vilniaus m. SC-LSK
jauniai: Aurimas Alesius, Žaliasis lankas
vaikinai: Adamas Kovalevskij, Vilniaus m. SC-LSK
moterys: Juliana Semionova, LSK-VMSC
vyrai: Adam Kovalevskij, LSK-VMSC
komandinės (vyrai): LSK (Antanas Barkauskas, Adam Kovalevskij ir Dalius Mačernius)
komandinės (mišrios poros): KŠLA (Agnė Vinevičiūtė ir Vladas Šigauskas)
senjorai: Valdas Golubickas, Kauno lankininkai
Skriemuliniai lankai:

jaunės: Donata Drobnytė, Žaliasis lankas
moterys: Inga Kizeliauskaitė, Žaliasis lankas
vyrai: Mantas Masiulis, Auksinis Šaulys
komandinės (vyrai): ULK (Remigijus Bileišis, Valerijus Denisovas ir Marius Grigaravičius)
komandinės (mišrios poros): ULK-1 (Asta ir Marius Grigaravičiai)
senjorai: Valerijus Denisovas, LSK
Paprasti lankai:
vaikai: Ignas Šaltenis, ULK
jaunutės: Meda Večkytė, LSK
jaunučiai: Skomantas Špokas, LSK
jaunės: Greta Remeikytė, LSK
jauniai: Jan Ivan Cygankov, LSK
moterys: Vilija Zeleniūtė, LSK
vyrai: Vladimir Mosin, LSK
komandinės (vyrai): Žaliasis lankas (Rolandas Baranauskas, Laimis Glaveckas ir Rimvydas Lipnickas)
komandinės (mišrios poros): LSK-3 (Vilija Zeleniūtė ir Aidas Jurgaitis)
Ilgieji lankai:
moterys: Venera Žilinskė, Strėlė
vyrai: Vitalijus Naumavičius, Strėlė
komandinės (mišrios poros): Strėlė (Venera Žilinskė ir Vitalijus Naumavičius)

2015 uždarų patalpų
Olimpiniai lankai:
vaikai: Ignas Šaltenis, ULK
jaunutės: Darija Paškevič, LSK
jaunės: Saulė Rimkevičiūtė, KL-Kauno JSO m-kla
jauniai: Ugnius Kliukas, LSK
merginos: Juliana Semionova, Vilniaus m. SC-LSK
vaikinai: Adamas Kovalevskij, Vilniaus m. SC-LSK
moterys: Juliana Semionova, Vilniaus m. SC-LSK
moterų komandinės: LSK (J.Semionova/S.Šakalytė/I.Tamkutonienė)
vyrai: Ignas Morkeliūnas, KL-Kauno JSO m-kla
vyrų komandinės: LSK-VMSC (A.Barkauskas/Ad.Kovalevskij/Adr.Kovalevskij)
senjorai: Gediminas Maksimavičius, Kauno lankininkai
Skriemuliniai lankai:
jaunės: Beata Guobužaitė, ULK
moterys: Inga Kizeliauskaitė, Žaliasis lankas
vyrai: Vladas Šigauskas, KŠLA
vyrų komandinės: LSK-1 (M.Junevičius/T.Liekis/V.Švedas).
senjorai: Tomas Liekis, LSK
Paprasti lankai:
jaunučiai: Meda Večkytė, LSK
jaunės: Kristina Abramaitytė, Žaliasis lankas
moterys: Simona Šakalytė, LSK
moterų komandinės: LSK (R.Čivilienė/S.Šakalytė/V.Zeleniūtė)
vyrai: Nerijus Švedas, LSK
vyrų komandinės: LSK-1 (G.Daugmaudis/N.Švedas/J.Valčiukas)
senjorai: Algimantas Vileikis, Žaliasis lankas
Ilgieji ir istoriniai lankai:
moterys: Venera Žilinskė, Strėlė
vyrai: Audrius Dumčius, Ugninė strėlė
vyrų komandinės: Ugninė strėlė (A.Dumčius/V.Karpavičius/Ž.Radzevičius)

2014
RCW Juliana Semionova, LSK
RCM Ugnius Kliukas, LSK
RJM Antanas Barkauskas, LSK
RW Juliana Semionova, Sietyno SM-LSK
RM Vidmantas Vaičekauskis, Harmonija
RMM Romualdas Rečiūga, Harmonija
R team Harmonija (Lenardas Bernotas, Vidmantas Vaičekauskis, Romualdas Ričiūga)
R mixed team Sietyno SM-LSK (Juliana Semionova, Antanas Barkauskas)
CM Mantas Masiulis, Auksinis šaulys
CMM Valerijus Denisovas, LSK
C team LSK (Valerijus Denisovas, Mindaugas Baranauskas, Tomas Adomavičius)
B vaikai Ignas Sakalauskas, Žaliasis lankas
B jaunučiai Rugilė Juodytė, Žaliasis lankas
BCW Donata Drobnytė, Žaliasis lankas
BCM Aurimas Alesius, Žaliasis lankas
BJW Sigita Pupšytė, LSK
BW Vitalija Zeleniūtė, LSK
BM Aidas Jurgaitis, LSK
B mixed team LSK (Vitalija Zeleniūtė, Juozas Sedleckas)
LM Antanas Barkaukas, Sietyno SM-LSK

2014 uždarų patalpų
R vaikai Ignas Sakalauskas, Žaliasis lankas
RCW Juliana Semionova, Sietyno SM-LSK
RCM Ugnius Kliukas, LSK
RJM Antanas Barkauskas, Sietyno SM-LSK
RW Dalia Čiupailienė, LSK
RW team Čiupailienė/Orlova/Semionova, LSK
RM Ignas Morkeliūnas, KL-Kauno JSO m-kla
RM team Barkauskas/Janušas/Timinskas, LSK
RMW Ekaterina Orlova, LSK
RM Gediminas Maksimavičius, Kauno lankininkai
CW Jelena Babinina, KŠLA
CM Alfredas Stankus, KŠLA
CM team Kemeža/Stankus/Špadas, KŠLA
CMM Tomas Liekis, LSK
B jaunučiai Rūta Kanopackaitė, Šironija
BC Austėja Šironaitė, Šironija
BJ Antanas Barkauskas, Sietyno SM-LSK
BW Vitalija Zeleniūtė, LSK
BW Team Raukštutė/Zeleniūtė/Zeleniūtė, LSK
BM Mindaugas Junevičius, LSK
BM Team Junevičius/Sedleckas/Sinkevičius, LSK
LW Inga Kizeliauskaitė, Žaliasis lankas
LM Vladimir Mosin, LSK

2013
RCM Antanas Barkauskas
RJM Jonas Skačkauskas
RW Dalia Čiupailienė, LSK
RM Adrianas Kovalevskij, LSK-VSSM
RMM Regimantas Čiupaila
RM team LSK-1 (Adamas Kovalevskij/Adrianas Kovalevskij/Kęstutis Timinskas)
RX team LSK-2 (Juliana Semionova/Antanas Barkauskas)
CJM Algirdas Strazdas
CW Jelena Babinina, KŠLA
CM Vladas Šigauskas, KŠLA
CMM Mindaugas Baranauskas
CM team ULK (Remigijus Bileišis/Valerijus Denisovas/Marius Grigaravičius)
CX team KŠLA (Jelena Babinina/Vladas Šigauskas)
BCM Augustinas Milaknis
BJW Eglė Šironaitė
BJM Vytenis Šimkus
BW Vitalija Zeleniūtė, LSK
BM Nerijus Švedas, LSK
BM team LSK-1 (Mindaugas Junevičius/Vytenis Šimkus/Nerijus Švedas)
BX team LSK-2 (Vilija Zeleniūtė/Vladimir Mosin)
L Vladimir Mosin, LSK

2013 uždarų patalpų
RCW Jolanta Dunovska
RCM Antanas Barkauskas
RJM Adamas Kovalevskij
RW Juliana Semionova
RM Adamas Kovalevskij
RM team Timinskas/Kovalevskij/Kovalevskij
RMM Regimantas Čiupaila
CM Tomas Liekis
CM team Miškinis/Liekis/Dagys
CMM Tomas Liekis
B jaunučiai Povilas Gurskas
BJ Linas Šironas
BW Vitalija Zeleniūtė
BW Team Šakalytė/Zeleniūtė/Zeleniūtė
BM Nerijus Švedas
BM Team Gavelis/Junevičius/Švedas
L Vitalijus Naumavičius

2012
RM Kęstutis Timinskas
RM team Bernotas/Lubys/Vaičekauskis
RW Gerda Pociūnaitė
RW team Čiupailienė/Pociūnaitė/Semionova
RX team Pociūnaitė/Timinskas
CM Remigijus Bileišis
CM team Bileišis/Denisovas/Grigaravičius
CW Inga Kizeliauskaitė
CX team Kizeliauskaitė/Timinskas
RMM Regimantas Čiupaila
RJM Adrianas Kovalevskij
RCM Aidas Liaudanskas
R jaunučiai Karolis Semaška
CMM Mindaugas Baranauskas
BM Mindaugas Junevičius
B jaunučiai Emilis Gegeckas
L Juozas Sedleckas

2012 uždarų patalpų
RM Kęstutis Timinskas
RM team Janušas/Adr.Kovalevskij/Timinskas
RW Gerda Pociūnaitė
CM Vilius Švedas
CM team Baranauskas/Denisovas/Švedas
CW Jelena Babinina
RMM Vladas Šakauskas
RJM Adrianas Kovalevskij
RJW Juliana Semionova
RCM Adamas Kovalevskij
R jaunučiai Karolis Semaška
CMM Petras Dagys
BM Nerijus Švedas
L Arnoldas Jurgaitis

2011
RM Taurūnas Lubys
RM team Bernotas/Lubys/Vaičekauskis
RW Inga Kizeliauskaitė
RX team Kizeliauskaitė/U.Timinskas
CM Valerijus Denisovas
CM team Denisovas/Liekis/Švedas
RMM Regimantas Čiupaila
RJM Ignas Morkeliūnas
RJW Gerda Pociūnaitė
RCM Adamas Kovalevskij
R jaunučiai Skomantas Martinkėnas
CMM Mindaugas Baranauskas

2011 uždarų patalpų
RM Ignas Morkeliūnas
RM team Butkus/M.Šliauteris/K.Šliauteris
RW Gerda Pociūnaitė
RW team Čiupailienė/Papievytė/Pociūnaitė
CM Valerijus Denisovas
CM team Liubarskis/Šarkys/Šigauskas
CW Inga Kizeliauskaitė
RJM Ignas Morkeliūnas
RJW Gerda Pociūnaitė
RCM Adamas Kovalevskij
R jaunučiai Mantas Linka
R jaunučiai team Igaris/Stonis/Šigauskaitė
B Milda Tracevskienė

2010
RM Ignas Morkeliūnas
RM team K.Šliauteris/Morkeliūnas/Čepulionis
RW Inga Kizeliauskaitė
RW team Rabikauskaitė/Kizeliauskaitė/Pociūnaitė
CM Vladas Šigauskas
CW Jelena Babinina
RCM Adrianas Kovalevskij
RCW Gerda Pociūnaitė
R jaunučiai Mantas Linka

2010 uždarų patalpų
RM Ignas Morkeliūnas
RW Inga Rabikauskaitė
CM Vladas Šigauskas
CW Jelena Babinina
RJM Ignas Morkeliūnas
RJW Emilija Vasilevskytė
RCM Adrianas Kovalevskij
RCW Gerda Pociūnaitė
R jaunučiai Mantas Linka
BM Nerijus Švedas

2009
RM Taurūnas Lubys
RM team Lubys/Vaičekauskis/Bernotas
RW Inga Kizeliauskaitė
RW team Kizeliauskaitė/Čiupailienė/Rabikauskaitė
CM Vladas Šigauskas
CM team Baranauskas/Liekis/Švedas
CW Jelena Babinina
RJM Adomas Baranauskas
RJW Emilija Vasilevskytė
RCM Adrianas Kovalevskij
CJM Vilius Švedas

2009 uždarų patalpų
R vaikučiai Aistis Kondratas
R vaikai Mantas Linka
RCW Gerda Pociūnaitė
RCM Markas Kačionas
RJW Emilija Vasilevskytė
RJM Adomas Baranauskas
RW Lina Baranauskaitė
RM Kostas Šliauteris
CJM Vilius Švedas
CW Jelena Babinina
CM Vladas Šigauskas

2008
RM Tomas Kučinskas
RM team L.Bernotas, V.Vaičekauskis, T.Lubys
RW Milda Kiškytė
CM Mindaugas Baranauskas
RJM Ignas Morkeliūnas
RJW Rūta Papievytė
RCM Adomas Baranauskas
RCW Goda Mikutavičiūtė

2008 uždarų patalpų
RM Arvydas Čepulionis
RW Vita Akstinaitė
CM Vladas Šigauskas
RJM Adomas Baranauskas
RJW Goda Mikutavičiūtė

2007
RM Arvydas Čepulionis
RW Ringa Baltrušaitė
CM Valerijus Denisovas
CW Jelena Babinina
RJM Modestas Šliauteris
RJW Vita Akstinaitė
RCM Adomas Baranauskas

2007 uždarų patalpų
RM Tomas Kučinskas
RW Ringa Baltrušaitė
CM Valerijus Denisovas
RJM Ugnius Veprauskas
RJW Evelina Balčiūnaitė
RCM Modestas Latkauskas
BW Laura Urvakytė
BM Igoris Kosovec
Trad Mindaugas Baranauskas

2006
RM Lenardas Bernotas
RW Lina Baranauskaitė
CM Darius Grigaitis
RJM Tomas Adomavičius
RJW Vita Akstinaitė
RCM Modestas Šliauteris

2006 uždarų patalpų
RM Tomas Kučinskas
RW Ringa Baltrušaitė
CM Vladas Šigauskas
RJM Tomas Adomavičius
RJW Vita Akstinaitė
RCM Simonas Jakubauskas

2005
RM Valdas Juozaitis
RW Ringa Baltrušaitė
CM Vladas Šigauskas
RJW Lina Baranauskaitė
RCM Tomas Adomavičius
RCW Gailė Jurgaitytė

2005 uždarų patalpų
RM Vygantas Juozapaitis
RW Ringa Baltrušaitė
CM Saulius Danilevičius
RCM Adomas Baranauskas
RCW Gailė Jurgaitytė

2004
RM Vygantas Juozapaitis
RW Ringa Baltrušaitienė
CM Saulius Danilevičius
RJW Gailė Jurgaitytė
RCM Tomas Adomavičius
RM-14 Adomas Baranauskas

2004 uždarų patalpų
RM Valdas Juozaitis
RW Žaneta Stasiškienė
CM Darius Grigaitis
RJM Gytenis Janušas

2003
RM Vygantas Juozapaitis
RW Ringa Baltrušaitienė
CM Tomas Karalis
RJM Tomas Kadys
RJW Lina Baranauskaitė
RCM Gediminas Pečiulis

2003 uždarų patalpų
RM Vygantas Juozapaitis
CM Mindaugas Baranauskas
RJM Aurelijus Rinkevičius
RJW Lina Baranauskaitė
RCM Adomas Baranauskas
CJM Vytenis Čepas

2002
RM Sigitas Pečiulis
RM team T.Kučinskas,T.Lubys,V.Vaičekauskis
RW Ringa Baltrušaitienė
CM Darius Grigaitis
RJM Kazys Lysinskas
RJW Lina Čepaitė
RCM Motiejus Barauskas
CJM Vytenis Čepas
CJW Laura Žiubrytė