Atskyriai

Lietuvos lankininkams suteikti atskyriaipilna lentelė (atnaujinta 2017.02.02)

Tarptautinės klasės sporto meistrai:

Vladas Šigauskas (olimpinis, 2016m.),
Mantas Masiulis (skriemulinis, 2014 m.),
Modestas Šliauteris (olimpinis, 2014m.),
Inga Kizeliauskaitė (olimpinis, 2010 m. ir skriemulinis, 2012 m.),
Vilius Švedas (skriemulinis, 2011 m.),
Adrianas Kovalevskij (olimpinis, 2010 m.),
Arvydas Čepulionis (olimpinis, 2010 m.),
Jelena Babinina (skriemulinis, 2009 m.),
Vladas Šigauskas (skriemulinis, 2006 m.).

Sporto meistrai:

57. Donatas Jasas (skriemulinis)
56. Tomas Adomavičius (skriemulinis)
55. Arūnas Radžiūnas (skriemulinis)
54. Aidas Jurgaitis (paprastas)
53. Algirdas Strazdas (skriemulinis)
52. Vladas Šigauskas (olimpinis)
51. Antanas Barkauskas (olimpinis)
50. Mindaugas Junevičius (papr)
49. Andrius Špadas (skriem)
48. Mantas Masiulis (skriem)
47. Modestas Šliauteris (olimp)
46. Vladimir Mosin (papr)
45. Lukas Lipkevičius (olimp)
44. Taurūnas Lubys (olimp)
43. Alvydas Urbanas (skriem)
42. Ugnius Timinskas (skriem)
41. Linas Tamkutonis (skriem)
40. Remigijus Bileišis (skriem)
39. Adamas Kovalevskij (olimp)
38. Inga Kizeliauskaitė (skriem)
37. Kęstutis Timinskas (olimp)
36. Gintautas Šarkys (skriem)
35. Marius Grigaravičius (skriem)
34. Jevgenijus Liubarskis (skriem)
33. Juozas Januškevičius (skriem)
32. Dalius Mačernius (olimp)
31. Gerda Pociūnaitė (olimp)
30. Inga Kizeliauskaitė (olimp)
29. Stanislavas Surutkovičius (olimp)
28. Petras Dagys (skriem)
27. Adrianas Kovalevskij (olimp)
26. Jonas Kiškis (skriem)
25. Jonas Ivancevičius (skriem)
24. Simonas Jakubauskas (skriem)
23. Vilius Švedas (skriem)
22. Jonas Šerna (skriem)
21. Ignas Morkeliūnas (olimp)
20. Kostas Šliauteris (olimp)
19. Valerijus Denisovas (skriem)
18. Edmundas Butkus (skriem)
17. Jurgita Matušaitienė (skriem)
16. Arvydas Čepulionis (olimp)
15. Jelena Babinina (skriem)
14. Tomas Liekis (skriem)
13. Tomas Karalis (skriem)
12. Vidmantas Vaičekauskis (olimp)
11. Vladimiras Liustrickis (olimp)
10. Lenardas Bernotas (olimp)
9. Darius Grigaitis (skriem)
8. Ringa Baltrušaitė (olimp)
7. Tomas Kučinskas (olimp)
6. Vladas Šigauskas (skriem)
5. Vygantas Juozapaitis (olimp)
4. Saulius Danilevičius (skriem)
3. Valdas Juozaitis (olimp)
2. Arnoldas Jurgaitis (skriem)
1. Mindaugas Baranauskas (skriem)

 

LLF sportininkų atskyrių ir kategorijų normatyvai (atnaujinta 2015.01.01).

Atskyriai – tai kiekvieno sportininko individualus įvertinimas pagal jo pasiektus rezultatus varžybose.

III, II ir I atskyriui gauti reikia vieną kartą įvykdyti normatyvą varžybose pagal LLF arba WA nuostatus;
III, II ir I atskyrį suteikia klubai.
KSM, SM ir TKSM vardas suteikiamas normatyvą įvykdžius du kartus 12 mėn. laikotarpyje varžybose pagal LLF arba WA nuostatus; TKSM normatyvą bent vieną kartą reikia įvykdyti tarptautinėse 1, 2, 3, 4 arba 5 lygio varžybose pagal WA standartą, registruotose WA kalendoriuje.
KSM, SM ir TKSM vardą suteikia LLF pagal klubo prašymą.
Suteiktas atskyris galioja tol, kol nepasiekiamas aukštesnis.
Paraiškos forma.