Išaiškėjo Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionai

Praėjusį savaitgalį – kovo 23 – 24 dienomis – Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas, sulaukęs beveik pusantro šimto dalyvių iš visos šalies, taip pat svečių iš Latvijos. Utenos lankininkų klubo ir Lietuvos lankininkų federacijos organizuotose reitinginėse varžybose išaiškėjo 20 individualių čempionų bei 4 čempionės komandos.

Olimpinių lankų vyrų grupėje pirmąją vietą ir čempiono titulą po įnirtingos kovos ir papildomo šūvio iškovojo Modestas Šliauteris (AŠ). Moterų grupėje pirmoji vieta ir čempionės titulas atiteko Julianai Semionovai (LSK). Vyrų senjorų grupėje čempionu tapo Gintaras Maldutis (LSK). Merginų grupėje stipriausia pasirodė Kristina Abramaitytė (ASRC-ŽL), jaunučių merginų grupėje nugalėjo ir čempione tapo Iveta Ramanauskaitė (VMSC-LSK), o štai jaunučių vaikinų grupėje nugalėtoju tapo  svečias iš Latvijos Romans Sergejevs (Amazones / Rīga), o čempiono titulas ir sidabras atiteko Justui Antanaičiui (VMSC-LSK).  Jaunučių mergaičių grupėje čempione tapo uteniškė Džiuginta Poškaitė (ULK).

Komandinėse varžybose olimpinių lankų vyrų grupėje nepralenkiami buvo Lankininkų sporto klubo atstovai Justas Antanaitis, Arvydas Bagarauskas ir Adam Kovalevskij. Moterų grupėje taurę ir titulą iškovojo alytiškės (ŽL) Kristina Abramaitytė, Paulina Ramanauskaitė ir Inga Timinskienė. Lankininkų sporto klubo atstovės pasižymėjo ir jaunių merginių grupėje – čia čempionės komandos titulą iškovojo Miglė Pranevičiūtė, Iveta Ramanauskaitė ir Meda Večkytė.

Skriemulinių lankų vyrų grupėje Lietuvos čempionu tapo Vladas Šigauskas (KSA), kuris tapo čempionu ir senjorų grupėje, finale surinkęs įspūdingus 149 iš 150 galimų taškų. Kiti individualūs šios grupės aukso medaliai bei taurės liko Utenoje – moterų grupėje taurę iškovojo Asta Grigaravičienė (ULK), merginų grupėje auksas atiteko Gretai Apacenkaitei (ULK), o jaunučių berniukų grupėje čempionu tapo Jonas Grigaravičius (ULK). Tiesa, taurė komandai iškeliavo į Kauną – vyrų grupėje čempionais tapo KSA atstovai Žydrūnas Karpavičius, Vladas Šigauskas ir Andrius Špadas.

Paprastųjų lankų vyrų grupėje stipriausias buvo Algimantas Vileikis (ŽL), čempiono vardą iškovojęs ir senjorų grupėje. Moterų grupėje taurė atiteko Silvijai Laurai Marteckaitei (LSK). Jaunių merginų grupėje čempione tapo Ema Nickutė (ASRC-ŽL), jaunučių vaikinų grupėje čempiono titulas atiteko Mantui Selvianiui (ASRC-ŽL), o jaunučių mergaičių – Elzei Večkytei (VMSC-LSK).

Ilgųjų ir istorinių lankų vyrų grupėje čempionu tapo Stasys Svetlauskas (ŽL). Moterų grupėje stipriausia buvo Ramunė Stagniūnienė (USTR). Vyrų senjorų grupėje auksas ir taurė atiteko Rimantui Brusokui (USTR).

Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose tapo ir neoficialiu sezono uždarymu. Nuo dabar visas lankininkų dėmesys bus sutelktas į šaudymo lauke distancijas, o liepos 27 – 28 dienomis Utenos lankininkai vėl kvies visus šalies ir kaimynų sportininkus į atvirą Lietuvos čempionatą.

Varžybų rezultatai.
Varžybų nuotraukos (Ugninė strėlė), (Utenos lankininkų klubas), (Žaliasis lankas), (LSK).

Comments are closed.