Dėl Lietuvos čempiono vardo kovoti susirinko daugiau nei pusantro šimto dalyvių

Kovo 17 – 18 dienomis Utenoje įvykęs atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas sulaukė didelio lankininkų iš visos šalies dėmesio – dėl čempiono titulo varžėsi net 153 sportininkai, atstovaujantys 14 Lietuvos klubų, vieną Latvijos klubą ir vieną Baltarusijos klubą.

Gausiausioje olimpinių lankų grupėje varžėsi net 73 dalyviai, paprastųjų – 37, skriemulinių – 24, o ilgųjų ir tradicinių – 19. Skirtingose amžiaus grupėse – jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusių ir senjorų – išdalinti 65 medaliai už individualius pasiekimus ir 11 apdovanojimų už komandines varžybas.

2018 – ųjų Lietuvos šaudymo iš lanko čempionais tapo:

  • Adrian Kovalevskij (olimpiniai lankai, vyrai);
  • D.Bagdanavičius/A.Kovalevskij/A.Maksymov (olimpiniai lankai, vyrai, komandinės varžybos);
  • Laila Kuzmienė (olimpiniai lankai, moterys);
  • K.Abramaitytė/V.Balčiūnaitė/P.Ramanauskaitė (olimpiniai lankai, moterys, komandinės varžybos);
  • Vladas Šigauskas (olimpiniai lankai, senjorai);
  • Paulina Ramanauskaitė (olimpiniai lankai, merginos);
  • Dominykas Jančiukas (olimpiniai lankai, jauniai);
  • Inesa Sladkavičiūtė (olimpiniai lankai, jaunės);
  • Julija Paškevičiūtė (olimpiniai lankai, jaunutės);
  • Rolandas Baranauskas (skriemuliniai lankai, vyrai);
  • Inga Timinskienė (skriemuliniai lankai, moterys);
  • Rolandas Baranauskas (skriemuliniai lankai, neįgalieji);
  • Vladas Šakauskas (skriemuliniai lankai, senjorai);
  • Arūnas Gurevičius (paprastieji lankai, vyrai);
  • A.Gurevičius/M.Junevičius/V.Mosin (paprastieji lankai, vyrai, komandinės varžybos);
  • Edita Astrauskienė (paprastieji lankai, moterys);
  • Algimantas Vileikis (paprastieji lankai, senjorai);
  • Justas Antanaitis (paprastieji lankai, jauniai);
  • Fausta Rimkutė (paprastieji lankai, jaunės);
  • David Jakovič (paprastieji lankai, jaunučiai);
  • Elzė Večkytė (paprastieji lankai, jaunutės);
  • Egidijus Sekorskas (ilgieji lankai, vyrai);
  • A.Barauskas/V.Naumavičius/E.Sekorskas (ilgieji lankai, vyrai, komandinės varžybos);
  • Ramunė Stagniūnienė (ilgieji lankai, moterys);
  • Arvydas Banys (ilgieji lankai, senjorai).

Sveikiname visus prizininkus ir ypač naujuosius Lietuvos čempionus!

Varžybų rezultatai: individualūs, komandiniai

Varžybų nuotraukos: “Žaliasis lankas”, “Lankininkų sporto klubas”

 

Comments are closed.